Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wpisy ad hoc (substytut czata)
06-03-2013, 09:27,
#81
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
już jestem spowrotem.. strach się bać coś linkować.. ale żeby 3 razy mnie pytał, czy ten link chcę umieścić, to nie powiem... Sad
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
06-03-2013, 13:01,
#82
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
(06-03-2013, 09:27)DeeDee napisał(a): już jestem spowrotem.. strach się bać coś linkować.. ale żeby 3 razy mnie pytał, czy ten link chcę umieścić, to nie powiem... Sad

Uffff, wróciłaś Angel
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
06-03-2013, 19:09,
#83
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
NO bo by było
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
19-03-2013, 13:33,
#84
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Rany, co się znowu dzieje, że DeeDee znowu jest zbanowana???
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
20-03-2013, 13:41,
#85
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
No nareszcie, witaj DeeDee z powrotem Big Grin

Ale coraz mniej mi się podoba to ciągłe banowanie... Sad
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
20-03-2013, 13:49,
#86
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
mi też Sad

napisałam super fajnego, dowcipnego posta z linkiem do bardzo mądrego artykułu i d.pa! zbanowało mnie bez żadnego ostrzeżenia! Sad

Teraz pozostaje nam patrzeć jak forum więdnie....
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
20-03-2013, 13:51,
#87
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
(20-03-2013, 13:49)DeeDee napisał(a): mi też Sad

napisałam super fajnego, dowcipnego posta z linkiem do bardzo mądrego artykułu i d.pa! zbanowało mnie bez żadnego ostrzeżenia! Sad

Teraz pozostaje nam patrzeć jak forum więdnie....

Ech... dokładnie, bo strach się bać i ludzie będą się bali cokolwiek już pisać i czy dyskutować, żeby nie zostać zbanowanym, a wtedy forum umrze śmiercią naturalną... Sad
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
21-03-2013, 08:53,
#88
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Hej...

forum zabezpieczone jest standardowymi mechanizmami antyspamowymi (http://akismet.com/how/#gs1), które działają jednak w dwie strony. Zabezpieczają przed spamerami, ale czasami mogą traktować jako spam "dobre" posty.

Jak pewnie zauważyliście problem jest w momencie zamieszczania linków... rozwiązanie jest proste Wink można nie zamieszczać linków. Choć myślę, że to nie problem zamieszczania linków a ilości treści w poście z linkiem. Czyli jeśli zamieścisz link w długim poście raczej powinno być OK.

Zabezpieczenie forum to jest tylko program komputerowy, mniej lub bardziej inteligentny, ale zawsze program - jakimi regułami się kieruje wiedzą tylko jego twórcy. Fakt jest jednak niezaprzeczalny, że filtruje całkiem sporo niechcianych wiadomości bardzo skutecznie...

pozdrawiam
Maxy
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
Odpowiedz
21-03-2013, 10:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-03-2013, 10:32 przez DeeDee.)
#89
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Cytat:"Jak pewnie zauważyliście problem jest w momencie zamieszczania linków... rozwiązanie jest proste Wink można nie zamieszczać linków.

Sleepy he he he ... jasne.. w domyśle "nie zawracaj mi d.py" może dalszy ciąg tej myśli jest taki "idź na inne forum zawracać gitarę"

przemyślę to! Smile

a z cyklu "znaj mę łaskę pacholę":

Cytat:Choć myślę, że to nie problem zamieszczania linków a ilości treści w poście z linkiem. Czyli jeśli zamieścisz link w długim poście raczej powinno być OK.
pozdrawiam
Maxy

Pojęcie "długi post" jest dla mnie dość mgliste.. Jaka jest graniczna ilość znaków określająca długi post? W sytuacji, gdy forumowicz, nawet zasiedziały, jest banowany BEZ OSTRZEŻENIA i bez szansy na poprawienie posta jest to WIEDZA wielce pożądana.

BTW - czy stali forumowicze nie zasługują na ŻADNE przywileje?

A może zbyt powoli do mnie dociera, że aktywni forumowicze na tym forum są tylko powodem do zmartwień... i najlepiej jakby nic nie pisali (tak jak z resztą robi to znakomita większość zarejestrowanych użytkowników) Sad


PS. UPS wyszed mi "chyba???" długi post.. może spróbować coś zalinkować ? ...ee nieeee... nie lubię sportów ekstremalnych :/
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
21-03-2013, 14:48,
#90
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Zostaniesz zbanowana teraz za treść postu Tongue i tak źle i tak niedobrze
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS