Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Jak tam po weekendzie? ja się czuję wspaniale, piękna pogoda zwabiła mnie do parku, pojechałam tam na rolkach, trochę się umordowałam na kostce brukowej, ale już w parku jest gładka traska, gdzie sobie poszusowałam. Niektórzy pomyślą, to czemu nie założyłam rolek już w parku - otóż jest on tak blisko domu, że wychodzę z niego już z rolkami na nogach.

Aaa, jeszcze śmieszna sytuacja - postanowiłam w drodze powrotnej wstąpić do sklepu, a pod nim grupa dresiarzy drze się do mnie: eee, teee dziewczyna na rolkach, normalnie Mayami!" hahahha Smile
A ja chciałam "odpalić" swój rower, ale jeszcze ten weekend odpuściłam i wyjechałam na wieś, tam z kolei chciałam zrobić porządek w ogródku mojej Babci, to mi po Niej pozostało...ale się wstrzymałam, chyba za wcześnie na odsłanianie krzewów (hortensji). Nie znam się na ogrodnictwie, a nie chciałabym żeby coś się z nimi stało. Zawsze je pielęgnowała i też bym chciała o nie odpowiednio zadbać.
Chyba lepiej jednak zaczekać aż będzie cieplej, bo dzisiaj już tak pięknie nie jest jak w weekendBlush
Rowerek już w drodze... nie mogę się doczekać pierwszej wycieczki!! Smile
Super Smile musisz zatem do mnie koniecznie przyjechać, jak "przebrniesz" przez tunel przy dworcu Zachodnim, a tam nie jest łatwo rowerzystom Undecided to potem masz do mnie piękną drogę nawet są miejscami ścieżki rowerowe Wink
ale pięknie za oknem!!! Smile szkoda, że człowiek musi w pracy siedzieć Sad

Chętnie do Ciebie podjadę rowerkiem Smile ale ten tunel na pewno ominę.. przecież to samobójstwo!! jak ktoś mnie nie przejedzie to i tak żywa od spalin stamtąd nie wyjadę Rolleyes
Raczej ciche i spokojne to forum Tongue
na zewnątrz może tak się wydaje, za kulisami zaś wrze Smile Grupa Warszawska jest bardzo aktywna i często się spotykamy, choćby na salsie.

Poza tym kroją się dwa wyjazdy w gronie forumowym Wink Kraków w czerwcu i wybrzeże w lipcu..

Tak więc jak dla mnie to forum kipi życiem Smile
Grupa Warszawska - brzmi dumnie Cool

No cóż, nie ma to jak mieszkać na prowincji Tongue
Kraków, wybrzeże SmileSmile już nie mogę się doczekać Smile
a 15 nadal aktualny Dee Dee Wink
Amelia, 15 jak najbardziej aktualny i licząc z Tobą i przybycie potwierdziły mi 4 osoby z forumSmile
Bardzo się cieszę, że dzięki temu forum poznałam tak wspaniałe osoby, z którymi mam regularny kontakt Smile

Arnika - jesteś ze Śląska więc sugeruję abyś nawiązała kontakt z Aveliną. Super dziewczyna - wiem co mówię, po poznałam ją osobiście na naszym forumowym wyjeździe do Zakopca.

Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10