Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wpisy ad hoc (substytut czata)
07-02-2013, 20:57,
#51
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Ja też że przyjedziesz Big Grin
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
12-02-2013, 16:56,
#52
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
nie zdążyłam się udzielic w wątku Wiery "udawany singiel" - bo został ZAMKNIĘTY Confused

- szkoda jednak że Wiera się wylogowała poznalam ją osobiście , spotkałyśmy się kilkukrtonie i nadal mamy kontakt - jest ostatnią osobą na liście którą można określić jako "wszystkowiedząca" poza tym tworzyła to forum od początku .

Na początku powstania forum pytałam o władze i ich przynależność do układów - single - związek - niektórzy byli oburzeni moim pytaniem - teraz możecie się domyślic , że jednak nie jest to bez znaczenia .

Niestety musiałam to napisać bo zamkniecie owego tematu uważam za leceważenie w nim piszących , w końcu ludzie tworzą to forum .

No cóż singiel to wynalazek , eksperyment dla niektórych co ma urojenia najwyraźniej .

Pozdrawiam Wszystkich
Odpowiedz
12-02-2013, 18:52,
#53
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Venus owszem ludzie tworzą forum, ale nie rządzą na forum - od tego są moderatorzy i administratorzy - jeśli Ci nie odpowiadają zasady panujące na naszym forum - załóż własne...
Nikt nikogo tu na siłę nie trzyma - forum zostało stworzone dla singli, aby mogli wymieniać się myślami, umawiać na wspólne imprezy.

I może wypadałoby choć czasami okazać odrobinę wdzięczności osobom które stworzyły to forum, a nie mieć tylko ciągle pretensje i narzekać...

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
Odpowiedz
12-02-2013, 20:17,
#54
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Bardzo mnie korci żeby to skomentować, ale uczczę to minutą ciszy ............................................................ (+)Proszę
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
14-02-2013, 20:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2013, 21:00 przez venus.)
#55
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
(12-02-2013, 18:52)Joanna napisał(a): Venus owszem ludzie tworzą forum, ale nie rządzą na forum - od tego są moderatorzy i administratorzy - jeśli Ci nie odpowiadają zasady panujące na naszym forum - załóż własne

I może wypadałoby choć czasami okazać odrobinę wdzięczności osobom które stworzyły to forum, a nie mieć tylko ciągle pretensje i narzekać...

nie mam do Ciebie pretensji kobieto ani nie narzekam !!! czytaj ze zrozumieniem Buziak

owszem jest szansa na stworzenie własnego forum - singli z prawdziwego zdarzenia z "życia wziętych " jeśli chodzi o kierownictwo Rolleyes plus kwestie organizacji i bycia faktycznie na miejscu organizowanego wyjazdu - tylko nie mam na to czasu - nie pracuje na etacie ale przy odrobinie woli i chęci PRAWDZIWYCH singli jest na to szansa - nie podnoś sobie ciśnienienia to tylko wymiana zdań Big GrinŻoano Wink
Odpowiedz
14-02-2013, 22:44,
#56
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
tak - nie pozwolę sobie podnosić ciśnienia i żeby mnie tutaj obrażano...
zatem żegnamy się z Venus - przynajmniej na jakiś czas...

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
Odpowiedz
14-02-2013, 23:26,
#57
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Widzę że na krępujące tematy z którymi sobie nie radzicie macie jeden sposób walki, zbanować i problem znika, jak dla mnie trochę niskie loty, no ale cóż widocznie tak jest słusznie. Przykre jak dla mnie chociaż ja pewnie jestem za głupi żeby to zrozumieć. Cenzuro wróć
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
15-02-2013, 09:54,
#58
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
No tez przyznam ,ze przeczytalam z lekkim niesmakiem.Mam inne wyobrazenie o wymianie zdan.Troche smutno,mamy tu byc dla siebie zyczliwi i przyjacielscy.
Odpowiedz
15-02-2013, 18:52,
#59
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
W mojej opinii forum „upada”, co potwierdzają ostatnie wydarzenia na forum...niestety...przy dużym udziale osób „zarządzających” nim...
Odpowiedz
15-02-2013, 20:01,
#60
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Amelia77 skądże takie przypuszczenia że mają w tym udział "zarządzający", to przecież tylko wina nas forumowiczów, że nie potrafimy docenić ICH
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS