Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wpisy ad hoc (substytut czata)
15-02-2013, 20:16,
#61
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
(15-02-2013, 18:52)amelia77 napisał(a): W mojej opinii forum „upada”, co potwierdzają ostatnie wydarzenia na forum...niestety...przy dużym udziale osób „zarządzających” nim...

niestety też to zauważyłam ;(
Jakoś niesmacznie się zrobiło...
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
15-02-2013, 20:28,
#62
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Nie no Kamawi, ty też masz jakieś dziwne wrażenie, czyżby wszystkich dopadła jakaś ślepota, przez którą nie potraficie zauważyć dobra na nas spływającego Wink
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
15-02-2013, 20:29,
#63
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
(15-02-2013, 20:01)donkryniu napisał(a): Amelia77 skądże takie przypuszczenia że mają w tym udział "zarządzający", to przecież tylko wina nas forumowiczów, że nie potrafimy docenić ICH

Niech dalej tak "zarządzają" - usuwają, banują tych aktywnych, dają przyzwolenie na zasypywanie forum reklamami, w tym reklam stron erotycznych...forum "sięgnie" dna...

A tak przy okazji...
Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich Singli z okazji naszego dnia Serducho
Odpowiedz
15-02-2013, 20:35,
#64
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Ja również życzę wszystkim singlom miłego dnia singla HeartBuziakSerducho
i po raz kolejny powtarzam, toż to tylko wasze "obrzydliwe insynuacje" w kierunku naszych wspaniałomyślnych zarządców, no opanujcie się. proponuje milczenie bo nas zbanują Ups ja to na głos rzekłem Ciii nic nie słyszeliście Proszę bo mnie zb....Rolleyes
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
15-02-2013, 20:44, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2013, 20:46 przez DeeDee.)
#65
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Z jednej strony banowanie za "stanowisko niezgodne z przewodnią linią portalu" jest niefair, ale nie można zamykać oczu na fakt, że, o ile Maxy nie kłamie, Wiera sama poprosiła o wykasowanie profilu.

Również słowa, użyte przez venus były jak dla mnie bardzo mocne. Nie twierdzę, że takie słowa nie pojawiały się na forum (vide onegdaj moja polemika z obiema dziewczynami), ale były wymieniane na tym samym poziomie "mocy", że tak się wyrażę.. i suma sumarum, bez wchodzenia w niezbyt przyjemne szczegóły, sprawa rozeszła się po kościach.

Niestety w tym przypadku, z jakiegoś powodu, zabrakło stronom dobrej woli, żeby polubownie rozwiązać spór.

Może będę jedyna ale stanę w obronie moderatorów w jednym aspekcie, że mimo, iż to my w większości wypełniamy to forum treścią i życiem, to dzieje się tak tylko dlatego, że Joanna i Maxy powołali do życia platformę na której jest to możliwe, i chociażby z tego powodu możnaby zaoszczędzić im tej nagonki, jaka się rozpętała i eskaluje.
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
15-02-2013, 20:47,
#66
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
(15-02-2013, 20:29)amelia77 napisał(a):
(15-02-2013, 20:01)donkryniu napisał(a): Amelia77 skądże takie przypuszczenia że mają w tym udział "zarządzający", to przecież tylko wina nas forumowiczów, że nie potrafimy docenić ICH

Niech dalej tak "zarządzają" - usuwają, banują tych aktywnych, dają przyzwolenie na zasypywanie forum reklamami, w tym reklam stron erotycznych...forum "sięgnie" dna...

A tak przy okazji...
Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich Singli z okazji naszego dnia Serducho

Ach strach się odezwać...

Ja również życzę nam singlom wszystkiego najlepszego z okazji naszego dnia Wink
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
15-02-2013, 20:48,
#67
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Przepraszam cię DeDe, jak dla mnie to trochę stajesz po stronie moderatora i admina tylko dla tego że miałaś spięcie i z Wierą i z Venus. Mam takie wrażenie że jest to tobie trochę na ręke że jedna się kazał wyrejestrować a drga została zbanowana
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
15-02-2013, 20:52, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2013, 21:14 przez DeeDee.)
#68
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
oczywiście, że staję po ich stronie, bo mam wrażenie, że odbywa się tu zbirowy lincz na moderatorach.

Nie jestem typem owcy i do tego linczu na ślepo się nie przyłączę.

A propos Twojego argumentu, że zbanowanie dziewczyn jest mi na rękę - jest chybiony. Od pewnego czasu, mimo różnic poglądów i charakterów, koegzystowałyśmy tu pokojowo.

Dodatkowo bardzo kibicowałam venus jeśli chodzi o rozkręcanie Trójmiasta, w czym ma już spore sukcesy.

Staram się oceniać fakty a nie histeryzować, i czytając wypowidzi Maxiego i Joanny dziewczyny będą miały możliwość powrotu na forum, o ile tyko tego będą chciały.
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
15-02-2013, 21:18,
#69
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
o ile Joanna stanęła po stronie Maxyego jako lojalny współpracownik to do niej nie mam nic, oprócz tego że zamiast wygrać walkę na argumenty wolała wybrać łatwiejszą drogę banując kogoś z kogo zdaniem się nie zgadzamy, a jest to dla mnie uciekanie od problemów, o tyle nie bardzo mi się podoba to jak Maxy jako mężczyzna zachował się w stosunku do Wiery, jest to kobieta i mężczyźnie nie wypada się w ten sposób zachowywać, tak byłem wychowany. A jeżeli widzę coś takiego to reaguję. A tu nie odbywa się lincz. Tylko, jeżeli mimo wielu zwróconych uwag, ktoś nie zauważa problemu, a zamiast tego odbija sobie na ludziach którzy chcą dobrze, to chyba jednak jest coś nie halo. Przecież ani Wiera ani Venus nie zrobiły nic na szkodę forum, a co najwyżej pokazały że trochę ktoś zaniedbał swoje obowiązki. A ja byłem całe życie uczony że jeżeli się czegoś podejmuję to doprowadzam do końca i wywiązuje się, gdyż spada na mnie duża odpowiedzialność. A jeżeli sobie nie daję rady to proszę innych o pomoc. Trzeba się nauczyć przyjmować krytykę
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
15-02-2013, 21:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2013, 21:26 przez DeeDee.)
#70
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Donkryniu, nie raz ci mówiłam, że jesteś kulturalnym chłopakiem, ale zrozum, nie wszyscy tacy są, i możliwe, mimo twoich uwag takimi pozostaną.

Co do uwag do moderatorów a propos reklam - chyba dostali je od każdego aktywnego forumowicza - ja działałam na zasiadzie "zgłoś" doprowadzając ich do szału. Fakt jest taki, że obecnie dodawanie linków jest megatrudne, o czym przekonałam się pisząc wątek o artykule walentynkowym, do którego link chciałam zapodać.

Jest to możliwe, ale najpierw admin musi taki post zatwierdzić a to trwa.

Ja widzę, że ilość postów z reklamami od wczoraj drastycznie spadła.
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS