Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wpisy ad hoc (substytut czata)
19-03-2012, 09:03,
#1
Wpisy ad hoc (substytut czata)
Jak tam po weekendzie? ja się czuję wspaniale, piękna pogoda zwabiła mnie do parku, pojechałam tam na rolkach, trochę się umordowałam na kostce brukowej, ale już w parku jest gładka traska, gdzie sobie poszusowałam. Niektórzy pomyślą, to czemu nie założyłam rolek już w parku - otóż jest on tak blisko domu, że wychodzę z niego już z rolkami na nogach.

Aaa, jeszcze śmieszna sytuacja - postanowiłam w drodze powrotnej wstąpić do sklepu, a pod nim grupa dresiarzy drze się do mnie: eee, teee dziewczyna na rolkach, normalnie Mayami!" hahahha Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
19-03-2012, 17:42,
#2
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
A ja chciałam "odpalić" swój rower, ale jeszcze ten weekend odpuściłam i wyjechałam na wieś, tam z kolei chciałam zrobić porządek w ogródku mojej Babci, to mi po Niej pozostało...ale się wstrzymałam, chyba za wcześnie na odsłanianie krzewów (hortensji). Nie znam się na ogrodnictwie, a nie chciałabym żeby coś się z nimi stało. Zawsze je pielęgnowała i też bym chciała o nie odpowiednio zadbać.
Chyba lepiej jednak zaczekać aż będzie cieplej, bo dzisiaj już tak pięknie nie jest jak w weekendBlush
Odpowiedz
21-03-2012, 17:39,
#3
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Rowerek już w drodze... nie mogę się doczekać pierwszej wycieczki!! Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
21-03-2012, 18:14,
#4
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Super Smile musisz zatem do mnie koniecznie przyjechać, jak "przebrniesz" przez tunel przy dworcu Zachodnim, a tam nie jest łatwo rowerzystom Undecided to potem masz do mnie piękną drogę nawet są miejscami ścieżki rowerowe Wink
Odpowiedz
22-03-2012, 09:28,
#5
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
ale pięknie za oknem!!! Smile szkoda, że człowiek musi w pracy siedzieć Sad

Chętnie do Ciebie podjadę rowerkiem Smile ale ten tunel na pewno ominę.. przecież to samobójstwo!! jak ktoś mnie nie przejedzie to i tak żywa od spalin stamtąd nie wyjadę Rolleyes
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
04-06-2012, 12:50,
#6
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Raczej ciche i spokojne to forum Tongue
Odpowiedz
04-06-2012, 15:39,
#7
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
na zewnątrz może tak się wydaje, za kulisami zaś wrze Smile Grupa Warszawska jest bardzo aktywna i często się spotykamy, choćby na salsie.

Poza tym kroją się dwa wyjazdy w gronie forumowym Wink Kraków w czerwcu i wybrzeże w lipcu..

Tak więc jak dla mnie to forum kipi życiem Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
04-06-2012, 16:02,
#8
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Grupa Warszawska - brzmi dumnie Cool

No cóż, nie ma to jak mieszkać na prowincji Tongue
Odpowiedz
04-06-2012, 18:33,
#9
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Kraków, wybrzeże SmileSmile już nie mogę się doczekać Smile
a 15 nadal aktualny Dee Dee Wink
Odpowiedz
04-06-2012, 18:49, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2012, 18:53 przez DeeDee.)
#10
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Amelia, 15 jak najbardziej aktualny i licząc z Tobą i przybycie potwierdziły mi 4 osoby z forumSmile
Bardzo się cieszę, że dzięki temu forum poznałam tak wspaniałe osoby, z którymi mam regularny kontakt Smile

Arnika - jesteś ze Śląska więc sugeruję abyś nawiązała kontakt z Aveliną. Super dziewczyna - wiem co mówię, po poznałam ją osobiście na naszym forumowym wyjeździe do Zakopca.

Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS