Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wpisy ad hoc (substytut czata)
07-02-2013, 15:01,
#31
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Kiedy ja jestem taki mały diabełek i do małych grzeszków namawiam, złego nie chcę tylko troszkę Angel
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
07-02-2013, 15:06,
#32
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
ja już zjadłam 2 pączki, 3 zapakowałam do domu i cały czas podjadam faworki Tongue
wyczytałam, że 3-4 faworki mają więcej kalorii niz 1 pączek Rolleyes
Odpowiedz
07-02-2013, 15:09,
#33
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
A ja słyszałem że po tłustym czwartku, przychodzi sexowny piątek, inaczej zwany dniem nie wychodzenia z łóżka ze swoim partnerem/partnerką. Jeszcze przyjemniejszy od tłustego czwartku, służący spaleniu zbędnych kilogramów. Pozdrawiam wszystkie panie i życzę przyjemnego piątku Wink Buziak
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
07-02-2013, 15:12,
#34
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
(07-02-2013, 12:37)donkryniu napisał(a): Pączki dzielą się na dwa rodzaje z lukrem i nadzieniem różanym i beznadziejne Tongue Wink

Cały dzień łamałam się: kupić, nie kupić. No i kupiłam, zjadłam i już wiem, że są 3 rodzaje. Mój był z lukrem, z różą i beznadziejnySad
Odpowiedz
07-02-2013, 15:18,
#35
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Wszystkie pączki nasze są. Heart

Zjeść czy nie zjeść tego trzeciego? Oto jest pytanie. Tak na mnie patrzy i kusi: "zjedź mnie". Czy dam radę się mu oprzeć? Ups
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
07-02-2013, 15:20, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2013, 15:21 przez donkryniu.)
#36
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
No cóż czasami można spieprzyć nawet pączki, chociaż powiem ci tyle więcej tam nie kupuj, w gwoli ścisłości, nie radze Warszawiakom kupować u Bliklego, kiedyś mieli dobre teraz mają drogie i też beznadziejne. Mam Wiera za to nadzieję, że ten jutrzejszy dzień będziesz miała udany

Zjedz, zjedz, zjedz, zjedz, zjedz........ zjedz mnie woła mały pączek
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
07-02-2013, 15:21, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2013, 15:23 przez Kamawi.)
#37
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
(07-02-2013, 15:09)donkryniu napisał(a): A ja słyszałem że po tłustym czwartku, przychodzi sexowny piątek, inaczej zwany dniem nie wychodzenia z łóżka ze swoim partnerem/partnerką. Jeszcze przyjemniejszy od tłustego czwartku, służący spaleniu zbędnych kilogramów. Pozdrawiam wszystkie panie i życzę przyjemnego piątku Wink Buziak

donkryniu zapominasz, że to forum dla singli i raczej większość z nas nie ma partnera/partnerki,
więc trudno mówić tu o seksownym piątku. Cool

(07-02-2013, 15:20)donkryniu napisał(a): Zjedz, zjedz, zjedz, zjedz, zjedz........ zjedz mnie woła mały pączek

Ale kusisz... Tongue
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
07-02-2013, 15:26,
#38
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
(07-02-2013, 15:21)Kamawi napisał(a):
(07-02-2013, 15:09)donkryniu napisał(a): A ja słyszałem że po tłustym czwartku, przychodzi sexowny piątek, inaczej zwany dniem nie wychodzenia z łóżka ze swoim partnerem/partnerką. Jeszcze przyjemniejszy od tłustego czwartku, służący spaleniu zbędnych kilogramów. Pozdrawiam wszystkie panie i życzę przyjemnego piątku ;) :*

donkryniu zapominasz, że to forum dla singli i raczej większość z nas nie ma partnera/partnerki,
więc trudno mówić tu o seksownym piątku. :cool:


No chyba, że donkryniu ma duże łóżko i nas wszystkie przyjmie. :P
Odpowiedz
07-02-2013, 15:30,
#39
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Czy ktos jeszcze tak ma, czy tylko na moim kompie tak jest.. może administratorzy testują rozwiązanie na początek na mnie...

tak czy owak warte wdrożenia Smile


(07-02-2013, 14:51)DeeDee napisał(a): Do administratorów - podoba mi się to ograniczenie oglądania forum bez zalogowania Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
07-02-2013, 15:34,
#40
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Ja, żadnych zmian nie widzę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS