Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dolny Śląsk zaprasza :)
20-01-2012, 22:10,
#1
Dolny Śląsk zaprasza :)
Rzucam hasło - singlowe spotkanie gdzieś na Dolnym Śląsku.
Miejsce i czas do ustalenia, kto chętny niech się zgłasza Smile Wspólnymi siłami i pomysłami na pewno zdziałamy coś ciekawego Smile Czy to uroki miasta, zabytki i architektura, czy wypad w górki lub szlakiem np. zamków z legendą?
Zróbmy burzę mózgów Smile
20-01-2012, 22:14,
#2
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
Obecna! Big Grin
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
21-01-2012, 00:27,
#3
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
(20-01-2012, 22:10)Aprilka napisał(a): Rzucam hasło - singlowe spotkanie gdzieś na Dolnym Śląsku.
Miejsce i czas do ustalenia, kto chętny niech się zgłasza Smile Wspólnymi siłami i pomysłami na pewno zdziałamy coś ciekawego Smile Czy to uroki miasta, zabytki i architektura, czy wypad w górki lub szlakiem np. zamków z legendą?
Zróbmy burzę mózgów Smile

No to pierwszy piorun w burzy mózgów:
1. Zamki: Książ, Grodno, Bolków, Chojnik, Czocha;
2. Podziemia z intrygującą choć przerażającą historią: Włodarz, Osówka, Walim-Rzeczka, Kowary, Jaskinia Niedźwiedzia;
3. Piękne pasma górskie a każde inne: mały Tatry - Karkonosze, spacerowe Izery i Sowie, zdumiewające skalne miasta Stołowych;
4. Liczne trasy rowerowe z wiatrem we włosach;
5. Relaksujące uzdrowiska Kudowej, Polanicy, Dusznik;
6. Twierdze obronne w Kłodzku i Srebrnej Górze;
7. Liczne obiekty sakralne, np. Wambierzyce, Wieliszew;
8. Piękne rozległe lasy;
9. ... wiele innych;

Służę za przewodnika. Jest co robić przez najbliższe 30 lat.

Pozdrawia

Lokalny patriota
21-01-2012, 08:28,
#4
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
(20-01-2012, 22:10)Aprilka napisał(a): Rzucam hasło - singlowe spotkanie gdzieś na Dolnym Śląsku.
(...)
Zróbmy burzę mózgów Smile

Jestem jak najbardziej ZA! Zwłaszcza te lochy, zamki i inne sale tortur, trochę mniej zimowe szlaki, gdyż nie udało się nikomu nauczyć mnie jeździć na nartach itp. Tongue
Insza architektura też mile widziana...

(21-01-2012, 00:27)mfts80 napisał(a): No to pierwszy piorun w burzy mózgów:
1. Zamki: Książ, Grodno, Bolków, Chojnik, Czocha;
Książ i Chojnik u mnie zaliczony, ale bardzo chętnie pojawię się tam ponownie, zwłaszcza w obliczu trasy z motywem przewodnim z takim znawcą terenu oraz grupą liczniejszą niż samotnik Tongue

(21-01-2012, 00:27)mfts80 napisał(a): 2. Podziemia z intrygującą choć przerażającą historią: Włodarz, Osówka, Walim-Rzeczka, Kowary, Jaskinia Niedźwiedzia;
Również byłem i gorąco polecam - ale, że to było w zeszłym roku i z dosyć dobrym przewodnikiem, to w najbliższym czasie nie planuję powtórki Sad

(21-01-2012, 00:27)mfts80 napisał(a): 3. Piękne pasma górskie a każde inne: mały Tatry - Karkonosze, spacerowe Izery i Sowie, zdumiewające skalne miasta Stołowych;
Bywało się tu i ówdzie, jednak górki, pagórki, szlaki i inne takie łażenie bez celu jest u mnie zawsze w cenie, więc piszę się! Big Grin

(21-01-2012, 00:27)mfts80 napisał(a): 4. Liczne trasy rowerowe z wiatrem we włosach;
Uwielbiam, zwłaszcza z odpowiednią grupą i wcześniejszym przygotowaniem tras! Jednak na chwilę obecną nie posiadam żadnego bicykla, ale taki problem to nie problem - załatwi się Big Grin

(21-01-2012, 00:27)mfts80 napisał(a): 5. Relaksujące uzdrowiska Kudowej, Polanicy, Dusznik;
Nie byłem - chętnie odwiedzę Smile

(21-01-2012, 00:27)mfts80 napisał(a): 6. Twierdze obronne w Kłodzku i Srebrnej Górze;
j.w.

(21-01-2012, 00:27)mfts80 napisał(a): 7. Liczne obiekty sakralne, np. Wambierzyce, Wieliszew;
To prawie jak z górkami - zawsze chętnie odwiedzę ponownie Smile

(21-01-2012, 00:27)mfts80 napisał(a): 8. Piękne rozległe lasy;
Boję się... zgubić, ale w końcu to grupowe wypady w planach Wink

(21-01-2012, 00:27)mfts80 napisał(a): 9. ... wiele innych;
Też pięknie! Ja się zgadzam i czekam na propozycje terminów.
Weekendy wszystkie wolne, a jak trzeba będzie, to i dodatkowy/-e dzień/dni się załatwi wolne Smile

Pozdrawiam,
Polak m4ly
m4ly... jest ten świat!
21-01-2012, 15:34,
#5
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
A mi się marzy wędrówka z plecakiem bez rezerwacji, bez wcześniej zaplanowanego szlaku. Ot tak sobie przez pola,lasy z wiatrem we wlosach i słońcem nad głową...
22-01-2012, 19:34,
#6
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
To może zaczniemy powoli konkretyzować sprawy? Myślę, że najlepszy okres na powyższe eskapady to wiosna, kwiecień lub maj? No i weekend nawet z piątkiem to chyba za krótko na te wszystkie atrakcje, chyba 4 dni to minimum.. mam rację?
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
23-01-2012, 22:26,
#7
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
(22-01-2012, 19:34)DeeDee napisał(a): To może zaczniemy powoli konkretyzować sprawy? Myślę, że najlepszy okres na powyższe eskapady to wiosna, kwiecień lub maj? No i weekend nawet z piątkiem to chyba za krótko na te wszystkie atrakcje, chyba 4 dni to minimum.. mam rację?

Mnie 30 lat nie wystarczyło. Więc czy 2 dni, czy cztery? Trzeba wybrać the best of the best i wracać tam przy kolejnych okazjach. Widzę, że większość osób przewija się w Twoich DeeDee wątkach i spotykacie się też regularnie w Warszawie. Chętnie więc dołączę przy jakiejś okazji i możemy wydyskutować jakieś ramy, które poddamy następnie pod ocenę szerszemu gronu na niniejszym forum? Coś Wam w kontekście wyjazdu do Zakopanego mogę też wówczas zapodać. Widzę, że ciekawie i rozmaicie spędzacie czas, więc chętnie się z Wami spotkam.
24-01-2012, 09:19,
#8
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
mfts80, i taka postawa mi się podoba Smile

Jeśli chodzi o spotkanie to możliwe że wypalą kręgle, a jeśli nie to ja na bank będę na salsie w tę sobotę w Salsa Libre na Solcu Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
24-01-2012, 21:11,
#9
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
(24-01-2012, 09:19)DeeDee napisał(a): mfts80, i taka postawa mi się podoba Smile

Jeśli chodzi o spotkanie to możliwe że wypalą kręgle, a jeśli nie to ja na bank będę na salsie w tę sobotę w Salsa Libre na Solcu Smile

Czytałem o Waszych planach taneczno-sportowych ale:
- terminy weekendowe (także piątek) niestety średnio mi pasują, przynajmniej najbliższe. Zazwyczaj, jako małomiasteczkowy dolnoślązak, odpoczywam wówczas po 5 dniach od Warszawy a ponadto;
- jestem kręglarskim antytalenciem, choć pn-cz nawet pozwoliłbym się Wam ze mnie pośmiać;
- jak chodzi o salsę - patrz kręgle do potęgi, więc tu już nie pozwolę się pośmiać - nie chcę połamać Wam nóg, że o moich własnych nie wspomnę;

Reasumując chętnie spotkam się w tygodniu (pn-cz) nawet na kręglach czy w jakimś lokalu. Jeśli przyszły tydzień to poniedziałek lub wtorek.
25-01-2012, 19:13,
#10
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
cześć,

ja również zapisuję się na tego typu wyjazdy Smile każdy weekend wolny, dodatkowe dni bez problemu mogę wziąć, oby tylko nie było to na przełomie miesiąca od 1 do 6, bo wtedy jestem uziemiona w pracy Sad

mi najbardziej marzy się wypad w góry!!!! Smile jak najdalej od cywilizacji Smile

ale inne propozycje też jak najbardziej, sporo rzeczy z listy znam, ale dawno tam nie byłam więc nie widzę problemu, najważniejsze żeby się spotkać Smile
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS