Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dolny Śląsk zaprasza :)
16-02-2012, 20:17,
#21
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
Na majowy weekend też się piszę, jak najbardziej Smile ale to jeszcze 2 miesiące, ja bym się chętnie gdzieś wcześniej wybrała, myślę, że koniec marca/początek kwietnia to fajny czas. Może nie góry, ale jakieś zwiedzanie plus małe after party Smile dla mnie może być Kłodzko, Srebrna Góra, Książ czy inne fajne miejsca/propozycje Smile

Jeśli trzeba czekać aż do maja, to poczekam, ale może znajdzie się nas więcej co by mieli ochotę na wcześniejszy relaks Smile
16-02-2012, 23:07,
#22
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
Swanna a myślisz o jakimś wypadzie z noclegiem czy jednodniowym? Jak coś to ja chętna, wszystkie weekendy marcowe wolne + parę dni zaległego urlopu. Gorzej z finansami Huh ale coś się wymyśli. Co do miejsca to ja raczej Książ odpuszczam, znam go wzdłuż i wszerz Wink Ewentualnie pomyślę, co jeszcze ewentualnie można by było porobić, skoro nie góry. Mnie już by samo after party ucieszyło Big Grin
18-02-2012, 16:54,
#23
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
Aprilka, jeśli chodzi o mnie to może być wypad jednodniowy albo weekendowy Smile jeśli z noclegiem to możemy wybrać jakieś bardziej umiarkowane cenowo noclegi, trzeba by było wybrać miejsce i zacząć szukać Smile

Padło sporo propozycji do zwiedzania, dla mnie może być każda z nich, nawet jeśli tam byłam Smile żadnego miejsca nie znam na wylot, więc dostosuję się do większości Smile

06-03-2012, 16:22,
#24
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
puk puk Big Grin

i co robimy?

Ja jestem chętna na weekend na Dolnym Śląsku, może nawet udałoby mi się wziąć dzień wolnego lub dwa...

Byle tylko nie długi weekend majowy 29/04-06/05 bo mam już inne plany Cool
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
06-03-2012, 19:14,
#25
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
Też mam ochotę na kolejny weekendowy wyjazd Smile tylko gorzej będzie u mnie będzie z wolnym terminem od połowy kwietnia. Znowu mam wyjazd służbowy i to na 3-4 tygodnie Sad.
06-03-2012, 22:24,
#26
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
Dolny Śląsk ma do zaoferowania bardzo dużo, może określmy w którą część pojedziemy. Łatwiej będzie wówczas podjąć decyzję co do wyjazdu.
07-03-2012, 17:29,
#27
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
Tyle się tutaj pojawiło pomysłów, że trudno się zdecydować Blush tym bardziej, że planujemy wyjazd tylko na weekend.
A czy osoby, które wcześniej się deklarowały na ten wyjazd nadal są chętne?
11-03-2012, 11:46,
#28
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
hej, ja jestem jak najbardziej chętna, tylko rozchodzi się właśnie o wybranie terminu, bo wiosna zbliża się dużymi krokami i zaczyna się robić ciasno Sad jeśli chodzi o terminy.




11-03-2012, 14:18,
#29
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
ok, to ja napiszę kiedy mogę Smile

piątek-niedziela:
30/03 - 1/04
13-15/04
20-22/04

U mnie wchodzi w grę wchdzą tylko 3 dni pobytu, więc to, co mogłabym zobaczyć muszę dostosować do tego przedziału czasu.

Wiem, że z Wawy conajmniej 2 osoby są jeszcze zainteresowane i prawdopodobnie też mogą przyjechać na weekend, ewentualnie wziąć piątek wolny.

A jak tam dolnoślążanie stoją z czasem?
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
11-03-2012, 17:46,
#30
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
Trochę mnie zmartwiłyście z tymi terminami, bo ja od początku nastawiałam się na długi weekend majowy Sad Dee z terminów, które podałaś, 13-15.04. u mnie odpada na bank, pozostałe na razie jeszcze wolne.
Tak sobie myślę, żeby może osoby spoza Dolnego Śląska wybrały miejsca, które chcą zobaczyć, a potem będziemy dogrywać szczegóły. Nie wiem co kto chciałby zobaczyć, ale burza mózgów była bardzo owocna Smile Jeśli o mnie chodzi, to ja bym Was zabrała w górki, ale decyzja niech należy do Was Big Grin
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS