Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dolny Śląsk zaprasza :)
11-03-2012, 18:35,
#31
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
Mi odpowiada termin 20-22.04, to znaczy 21 i 22 na pewno, a nie wiem jak z piątkiem, czy dostanę urlop. Pierwszy termin odpada, bo mam inne plany.
A w jakiej miejscowości proponujecie nocleg?
11-03-2012, 18:48,
#32
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
Jeżeli chodzi o mnie to może 20-22/04, ale i tak tego nie potwierdzę teraz, zbyt odległy termin.
13-03-2012, 09:14,
#33
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
Aprilka, sorry, że nie wyszło z długim weekendem majowym, ale jak widać na weekend kwietniowy jest sporo chętnych Smile

Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
13-03-2012, 17:19,
#34
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
U mnie sytuacja się skomplikowała, jestem na zwolnieniu lekarskim co oznacza dla mojego nieobliczalnego pracodawcy zakaz urlopu na najbliższe pół roku, skoro teraz się wygodnie wyleguję w łóżku...to po co mi potem urlop...W związku z tym na razie nie deklaruję się na wyjazd.
23-03-2012, 20:41,
#35
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
Cisza nastała w temacie Dolnego Śląska, będziemy coś organizować ?
23-03-2012, 21:17,
#36
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
no właśnie, coś DŚ zamilkł.. mam nadzieję, że Aprilce nic się nie stało, że tak zniknęła z forum...
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
23-03-2012, 22:35,
#37
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
a może Wszyscy, którzy byli chętni na wyjazd z Dolnego Śląska zakochali się na wiosnę Heart więc po co mają tutaj zaglądać Wink
poza tym już kiedyś rozmawialiśmy o tym, że powinien powstać wątek "pożegnaniaSerducho"

a wracając do tematu...
jak do tej pory nie podała konkretna propozycja więc ja zacznę - Szklarska Poręba, myślę, że można tutaj aktywnie wypocząć: rower, spacery, wycieczki w góry, a w samym mieście pewnie znalazłoby się jakieś fajne miejsce do zabawySmile
tylko termin mi nie pasuje...jak pisałam powyżej mam problem z urlopem, myślę, że dopiero pod koniec maja, początek czerwca mogę "odważyć" się poprosić o urlop...a nie wiem, czy opłacałby mi się jechać w piątek popołudniu ponad 400 km żeby w niedzielę wrócić Undecided
23-03-2012, 23:48,
#38
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
Czyli jak na razie stanęło na niczym??? Tongue
24-03-2012, 09:10,
#39
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
Podoba mi się pomysł pojechania do Szklarskiej Poręby Smile
Amelia, ponieważ Ty masz najbardziej ograniczony grafik, to może rzuć datami, jakie na 99,9% by Ci pasowały?
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
25-03-2012, 13:25,
#40
RE: Dolny Śląsk zaprasza :)
Niestety ja nie mogę określić daty tak dokładnie, mam taką pracę, że jest to niemożliwe, wiem tylko tyle, że w najbliższym terminie na pewno wyjadę służbowo + mam mieć szkolenia.
Także nie dopasowujcie terminów do mnie, jak Wam pasuje jakiś termin to jedźcie. Wskazałam Szklarską, bo może być tam ciekawie.
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS