Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netkafejka-zapraszam!
28-02-2014, 12:30,
RE: Netkafejka-zapraszam!
(27-02-2014, 21:36)Brigitte napisał(a): Witajcie! Jestem mile zaskoczona,ze tak wiele osób przyłączyło się do kafejki. Bardzo długo mnie tu nie było, niestety problemy ze zdrowiem. Nie zdazylam jeszcze przeczytac wszystkiego, a troche sie tego nazbieralo Smile mam nadzieje,ze jakos nadrobię zaleglosci. Co u was słychać? Jak nastroje? Pozdrawiam.
Buziaki Smile
Oj, nie odpowiedziałaś mi dawno temu na mój wpis do Ciebie Wink
Odpowiedz
12-02-2015, 22:47,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Może i ja się wpiszę Wink rozglądam się po forum ciekawie tutaj Smile chętnie w dziale o zwierzętach założyłabym temat o sowach bo uwielbiam te ptaki i mam hopla na ich punkcie hihi Wink miłego wieczoru Big Grin
Odpowiedz
13-02-2015, 19:38,
RE: Netkafejka-zapraszam!
(12-02-2015, 22:47)a.m.z. napisał(a): Może i ja się wpiszę Wink rozglądam się po forum ciekawie tutaj Smile chętnie w dziale o zwierzętach założyłabym temat o sowach bo uwielbiam te ptaki i mam hopla na ich punkcie hihi Wink miłego wieczoru Big Grin


A to dobre Smile...Ja mam ze trzy- bibeloty wiszące lub stojące Smile.....cudowne ptaki, nieprawdaż?Tongue..Podobnie uwielbiam jeżeBig Grin
Odpowiedz
13-02-2015, 20:02,
RE: Netkafejka-zapraszam!
(13-02-2015, 19:38)Madeleaine napisał(a): A to dobre Smile...Ja mam ze trzy- bibeloty wiszące lub stojące Smile.....cudowne ptaki, nieprawdaż?Tongue..Podobnie uwielbiam jeżeBig Grin

Sowy są cudowne , ja wolę żywe ptaki niz bibelotki Smile jest 140 gatunków sów z czego 13 w Polsce Smile miłego wieczoru wszystkim Smile
ps.jeże też są sympatyczne Wink ale sowy rulezzz Wink
Odpowiedz
13-02-2015, 20:19,
RE: Netkafejka-zapraszam!
(13-02-2015, 20:02)a.m.z. napisał(a): Sowy są cudowne , ja wolę żywe ptaki niz bibelotki Smile jest 140 gatunków sów z czego 13 w Polsce Smile miłego wieczoru wszystkim Smile
ps.jeże też są sympatyczne Wink ale sowy rulezzz Wink

A skąd Ty bierzesz żywe? Big Grin
Odpowiedz
13-02-2015, 20:53,
RE: Netkafejka-zapraszam!
(13-02-2015, 20:19)Madeleaine napisał(a): A skąd Ty bierzesz żywe? Big Grin

Na moim osiedlu jest parka puszczyków zwyczajnych , nie raz widziałam je wieczorem Smile sowa wychowywana od małego przez człowieka przywiazuje sie jak pies , chodzi za człowiekiem , je z reki , jest jak zwierze domowe Wink sama niestety nigdy nie wychowywałam zadnej sowy a szkoda Wink myślę, by założyc wątek o sowach wtedy wklejałabym filmiki z netu między innymi z oswojonymi sowami Smile ludzie boją się tych ptaków, dla wielu to symbol pecha a to nie prawda, to cudowne piękne zwierzęta Smile
Odpowiedz
16-02-2015, 09:38,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Miłego tyg. wszystkim! Big Grin
Odpowiedz
17-02-2015, 16:50,
RE: Netkafejka-zapraszam!
(13-02-2015, 20:53)a.m.z. napisał(a):
(13-02-2015, 20:19)Madeleaine napisał(a): A skąd Ty bierzesz żywe? Big Grin

Na moim osiedlu jest parka puszczyków zwyczajnych , nie raz widziałam je wieczorem Smile sowa wychowywana od małego przez człowieka przywiazuje sie jak pies , chodzi za człowiekiem , je z reki , jest jak zwierze domowe Wink sama niestety nigdy nie wychowywałam zadnej sowy a szkoda Wink myślę, by założyc wątek o sowach wtedy wklejałabym filmiki z netu między innymi z oswojonymi sowami Smile ludzie boją się tych ptaków, dla wielu to symbol pecha a to nie prawda, to cudowne piękne zwierzęta Smile

Symbol pecha?...co Ty mówisz? Big Grin...zawsze słyszałam, ze symbol mądrości Cool

Ja w dzieciństwie byłam na wczasach w Puszczykowie na Wielkopolsce...Ciekawe czy tam są puszczyki i sowy...wtedy nazwa tej miejscowości nawet mi sie nie skojarzyła z tymi cudnymi ptakamiUndecided
Odpowiedz
17-02-2015, 21:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2015, 21:52 przez a.m.z..)
RE: Netkafejka-zapraszam!
Symbol mądrości owszem , ale tez wiele ludzi uważa, że huczenie sowy zwiastuje nieszczęście Huh co ciekawe, sowy nie są aż tak mądre jak się uważa Smile miłego wieczoru , jak wracałam z pracy piękne gwiazy na niebie świeciły, zwłaszcza jeden z moich ulubionych gwiazdozbiorów czyli Orion i dwie jego najjasniejsze gwiazdy Rigel i Betelgeuza Smile dobranoc Smile
Odpowiedz
19-02-2015, 16:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2015, 16:46 przez Madeleaine.)
RE: Netkafejka-zapraszam!
(17-02-2015, 21:50)a.m.z. napisał(a): Symbol mądrości owszem , ale tez wiele ludzi uważa, że huczenie sowy zwiastuje nieszczęście Huh co ciekawe, sowy nie są aż tak mądre jak się uważa Smile miłego wieczoru , jak wracałam z pracy piękne gwiazy na niebie świeciły, zwłaszcza jeden z moich ulubionych gwiazdozbiorów czyli Orion i dwie jego najjasniejsze gwiazdy Rigel i Betelgeuza Smile dobranoc Smile

A co, Twoje sowy do gwiazd huczą? Wink...
Żarcik
Big Grin
Niedawno bylam w planetarium w Chorzowie- dobrze znanym a latem w Międzyzdrojach...Świetna sprawa
Angel
A skąd wiesz, że ni są mądre??
Cool

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS