Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netkafejka-zapraszam!
25-01-2014, 21:40,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Tak się zastanawiam , że niezłe zajoby z nas Big Grin. DLACZEGO PISZEMY NA DWÓCH TEMATACH ? Big Grin
Odpowiedz
25-01-2014, 21:46,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Nie wiem, już się łapię na tym co gdzie pisać, jakbym miała rozdwojenie jaźni.
Smile

W jednym temacie zwiedzam, w drugim objadam lodami, nie no the best.

Oćmy do trzeciego tematu Big Grin
Odpowiedz
25-01-2014, 21:51,
RE: Netkafejka-zapraszam!
To samo miałem napisać Big Grin
Odpowiedz
26-01-2014, 13:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2014, 13:40 przez Madeleaine.)
RE: Netkafejka-zapraszam!
(25-01-2014, 14:14)pestka napisał(a): Kotlety z kalafiora widziałam na jakimś filmiku i że tak powiem mnie urzekły i postanowiłam je zrobić. Właśnie niedawno wróciłam ze sklepu z zakupami, niech tylko odmarznę bo łapki skostniały i zaraz się zabiorę za działania.
Asekuracyjnie dla dzieciaczków zrobię jeszcze rosół. Chociaż u mnie w domciu wszyscy lubią kalafiory i jest szansa że znikną w oka mgnieniu z talerza.
A gdzie ten przepis??
choć raczej teraz nie wykorzystam- widziałam wczoraj kalafiory w Carrefourze za ok.5 zł!...Przecież to bardzo drogo...Niewiele mniej kosztują brokuły...Sad

(25-01-2014, 21:40)szakalek napisał(a): Tak się zastanawiam , że niezłe zajoby z nas Big Grin. DLACZEGO PISZEMY NA DWÓCH TEMATACH ? Big Grin
A co to są Zajoby??

Wg mnie fajnie jak są rózne tematy bo zawsze pisze sie w nich trochę inaczej i w trochę innym składzie...Mnie najbardziej dokucza fakt, ze tutaj własciwie pisze się, a raczej rozmawia, tylko on- line i dopiero wieczorami...Na inne wpisy prawie nikt nie reaguje Sad...to co ja mam zrobić- chodzic na net koło północy? Sad
Teraz własciwie jest tyle mozliwosci netowych, ze mogę przeboleć zepsutego laptopa gdyby nie fakt, ze tutaj pisanie o innej porze niż póxny wieczór własciwie zupełnie mija się z celemHuh
Odpowiedz
26-01-2014, 14:13,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Za 2 z kawałkiem kupowałam kalafiora w markecie. Inspirację zaczerpnęłam z tego przepisu http://www.youtube.com/watch?v=HKDUFmsWIF0
Mi smakowało bo uwielbiam smakołyki z warzyw. Jak bym nie musiała gotować dla innych to pewnie zostałabym wegetarianką.
Odpowiedz
26-01-2014, 18:46, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2014, 18:46 przez Madeleaine.)
RE: Netkafejka-zapraszam!
Nie da sie ukryć, ze ostatnimi czasy to też kosztuje Big Grin

A ja tam jestem wszystkożerna Smile
Odpowiedz
27-02-2014, 21:36,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Witajcie! Jestem mile zaskoczona,ze tak wiele osób przyłączyło się do kafejki. Bardzo długo mnie tu nie było, niestety problemy ze zdrowiem. Nie zdazylam jeszcze przeczytac wszystkiego, a troche sie tego nazbieralo Smile mam nadzieje,ze jakos nadrobię zaleglosci. Co u was słychać? Jak nastroje? Pozdrawiam.
Buziaki Smile
Odpowiedz
27-02-2014, 21:50,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Witaj.

Będziesz miała co czytać na te jeszcze długie wieczory.

Pozdrawiam :-)
40 lat minęło jak jeden dzieńCiii
Odpowiedz
27-02-2014, 22:00,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Zawsze to jakieś zajęcie Smile szczerze,nie spodziewałam sie takiego zaludnienia tutaj,ale to miłeSmile
Odpowiedz
28-02-2014, 04:58,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Jest kilka osób które często tutaj zaglądają, może nie jest nas dużo ale nie ilość tylko jakość się liczy. :-)
40 lat minęło jak jeden dzieńCiii
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS