Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netkafejka-zapraszam!
25-01-2014, 20:02, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014, 20:05 przez szakalek.)
RE: Netkafejka-zapraszam!
(25-01-2014, 19:57)Ania z Opola napisał(a):
(25-01-2014, 16:37)jedi6667 napisał(a):
(25-01-2014, 16:09)Ania z Opola napisał(a):
(25-01-2014, 15:46)szakalek napisał(a): O proszę bardzo , Lwica Smile

Tak, ale raczej niegroźna. Nie chce mi się używać pazurów - nie wartoSmile

Pazurki są fajne w pewnych sytuacjach Big Grin lubię takie drapanko po pleckach Tongue

No chyba, że mówimy o takiej sytuacjiWink To zupełnie inna rozmowa - nie na ten wątekUpsWink
Właśnie Smile

(25-01-2014, 19:35)pestka napisał(a):
(25-01-2014, 15:06)szakalek napisał(a):
(25-01-2014, 12:53)pestka napisał(a): W moich stronach jest stadnina koni w Janowie Podlaskim. Najlepiej tutaj przyjechać jak jest wielka aukcja, to wtedy coś się dzieje i stadnina jest otwarta dla zwiedzających. W sumie to raz tam byłam ale żadnego szejka arabskiego nie spotkałam.
W Kazimierzu moi chłopcy wyrzucili czapkę ze statku do Wisły. Pyszne tam podają gofry, lody byle jakie tam mają.
Ja bym się chętnie wybrała może gdzieś do Torunia. Ewentualnie do jakiegoś parku rozrywki dla dzieci, wtedy oni poszaleją a ja będę miała święty spokój Big Grin

Bardzo podoba mi się Kraków, Wieliczka i okolice. Muszę kiedyś moim łobuzom je pokazać.
Proponuję Ravenna Mirabilandia , byłem kilka razy , i naprawdę jest fajnie , nawet dla dorosłych niezapomniane chwile http://www.youtube.com/watch?v=RI0NcGLRYmY


Z całym szacunkiem szakalej ale nie na końcu świata Wink

Może i szakalej Big Grin , ale naleje jak będzie do tego okazja Big Grin , A dlaczego nie mirabilandia , to nie jest koniec świata , i naprawdę nie jest drogo Smile
Odpowiedz
25-01-2014, 20:29,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Oj przestuknięcie klawiszami i zaraz się śmieje ze mnie. To ile kilometrów do tej ... mira coś tam coś tam?
Odpowiedz
25-01-2014, 21:02,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Raptem jeden dzień jazdy Smile
Odpowiedz
25-01-2014, 21:07,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Dla Ciebie, jak wsiadasz w auto i jedziesz. Ja mieszkam pod wschodnią granicą więc dorzuć pół dnia więcej. A teraz weź poprawkę na dojazd innym środkiem komunikacji niż tir ... i co ci wychodzi?
Urlop spędzę jeżdżąc buuuu Sad
Odpada więc.

Poza tym wypadnę i kto mnie będzie zbierał Sad
Nie, no na jazdę taką kolejką odwagi mi brak. Wolę coś bardziej naziemnego.

Byłeś kiedyś w Bałtowie?
Odpowiedz
25-01-2014, 21:17,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Nie byłem , a od Ciebie jeszcze szybciej przez czechy i austrie , i jakiej odwagi Ci brak , dała byś radę .Pierwszy raz jest straszny a później się uzależniasz .
Odpowiedz
25-01-2014, 21:24,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Jeszcze przez Czechy i Austrię ... o matko. Sama mam jechać? I do kogo ja tam pyska otworzę, komu będę przynudzać przy herbatce? Ojjj nie, ja tak nie lubię.
To już wolę w kraj, wynajdę jakiś park rozrywki, park linowy i ... w drogę.
Bałtów jest świetny dla takich łobuzów i co roku dorzucają atrakcji. Jest tak i park rozrywki i park juralski i oceanarium i kino 5D i zoo - podzielone na 2 części, jedną część zwiedzamy na piechotę, drugą w takich fajnych amerykańskich samochodzikach - nazywają to Zwierzyniec Dolny i Górny. A jak się trafi na zlot motocyklistów w sierpniu to szczęka opada dosłownie. Jeszcze multum innych atrakcji. Dla takich łobuzów jak moi to raj.
Odpowiedz
25-01-2014, 21:29,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Nie byłaś w mirabilandii , to nie wiesz , gdzie jest fajniej , a po drugie ja tam po italiańsku rozmawiam Smile
Odpowiedz
25-01-2014, 21:30,
RE: Netkafejka-zapraszam!
No widzisz więc z czym do ludzi. Ja musiałabym na migi Smile
Odpowiedz
25-01-2014, 21:35,
RE: Netkafejka-zapraszam!
A piszesz , że ja nie dowidzę co jest napisane Tongue
Odpowiedz
25-01-2014, 21:37,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Oj tam oj tam Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS