Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netkafejka-zapraszam!
19-02-2015, 22:16,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Lubię oglądać gwiazdy , widać jestem romantyczką Wink
mit o inteligencji sów wziął się stąd , że ptaki te mają dużą głowę (to znaczy pióra takie wrazenie sprawiają , czaszka jest mniejsza ) do tego szlara (twarz) ptaka nadaje mu ludzki wygląd i ludzie podświadomie nadają mu ludzkie cechy Smile miłego wieczorku pozdrawiam Smile
Odpowiedz
20-02-2015, 20:08, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2015, 01:18 przez a.m.z..)
RE: Netkafejka-zapraszam!
Witaj na forum.
Odpowiedz
22-02-2015, 12:06,
RE: Netkafejka-zapraszam!
(20-02-2015, 15:46)diablo4432 napisał(a): Ja uwielbiam czytać romantyczne ksiażki lub oglądać romantyczne filmy Big Grin

_________________
pity-program.pl

Ależ chodzi raczej o ich myślące spojrzenie Smile
Odpowiedz
22-02-2015, 14:08,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Mówisz o sowach ? tak ich wyraz szlary jest bardzo zadumany, dostojny, taki ludzki dlatego są symbolem mądrości Angel miłego popołudnia Cool
Odpowiedz
25-02-2015, 18:55,
RE: Netkafejka-zapraszam!
I jak tam Twoje sowy? Wink...Śpią teraz czy pohukują sobie?Sleepy
Odpowiedz
10-05-2015, 16:44,
RE: Netkafejka-zapraszam!
A ja właśnie byłam w weekend majowy byłam w cudnym PArku eduakcji przyrodniczej i leśnej w Ustroniu w Beskidach....nigdy wczesnije w czymś takim nie byłam a to sto razy lepsze niż zoo!

I do tego załapałam sie na pokaz latania sów! Nie z tej ziemi Smile
Może się ze mną tam wybierzesz??

http://www.lesnypark.pl/sowy
Odpowiedz
13-05-2015, 23:49,
RE: Netkafejka-zapraszam!
Koło mojego domu na ogrodzonej polance zagnieździły się dwa puszczyki drą się po nocach i maja w nosie, że je oświetlam halogenem i oglądam. Dzisiaj na taras zawitał dzięcioł obstukał drewniany filar na tarasie i poleciał - widać nic godnego nie znalazł.
Odpowiedz
16-05-2015, 14:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2015, 14:50 przez Madeleaine.)
RE: Netkafejka-zapraszam!
Smile...A u mnie w okolicy nigdy nie było sów...Często bywają wiewiórki i jeże a z ptaków to tylko kawki- takie z długim ogonem i niebieskim upierzeniem to one? Wink


Czemu zbanowano a.m.z. Huh....Zawsze mnie dziwią takie sytuacje...coś czuję, ze tez mnie to tu spotka Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS