Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samotność
26-12-2015, 19:04,
RE: Samotność
Samotność w zasadzie to pojęcie względne, bo można być w związku i też czuć się samotnym... Ostatnio mam tak, że im dalej brnę w związku, tym okazuje się, że to jednak nie to i nadal jestem singielką.. Ostatnio natrafiłam na osobę, jak się później okazało, ogólnie mówiąc, toksycznie działającą na psychikę.. Teraz znowu odżyłam. Przestrzegam Wszystkich przed egoistami/egoistkami, dobrą cechą jest "wyczuć " zamiary drugiego człowieka.
Odpowiedz
28-12-2015, 12:56,
RE: Samotność
Widzisz, a ja nie mogę się uwolnić od takiego związku, moja była egoistka i wyszło to z niej w sposób obrzydliwy i fatalny dla wszystkich, gdyby jeszcze nie było dziecka, które tak bardzo teraz cierpi... a ja głupi poświęcałem wszystko dla niej... zdradziła, poszła sobie a ja dalej nie mogę sie wyleczyć, zazdroszczę Ci że możesz cieszyć się po rozstaniu - powodzenia
Odpowiedz
02-01-2016, 16:30,
RE: Samotność
Cześć, przykro mi, że tak się stało i cierpisz... Ja w zasadzie na początku, niedaleko po rozstaniu też rozpamiętywałam, myślałam, oglądałam zdjęcia etc. Jednak w "gąszczu" tych pozytywnych dni i pięknych chwil nagle znalazło się więcej argumentów na "nie" i powoli uświadamiam sobie, że prędzej czy później i tak rozstałabym się z tą osobą.. Myślę, że i Ty się "wyleczysz" i wszystko się ułoży czego Ci życzę z całego serca w Nowym Roku!
Odpowiedz
17-01-2016, 20:02, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2016, 20:05 przez Hades.)
Big Grin  RE: Samotność
Po trzydziestce a jakie niedojrzałe z was dzieciaki. Mam ochotę rozdać wam smoczki i pieluchy, byście mieli w co płakać. Mamusiu nie mam nikogo i jest mi smutno. Buhahahahaha co za żenada.
Odpowiedz
17-01-2016, 20:19,
RE: Samotność
Cóż za dojrzała wypowiedź.
Odpowiedz
21-01-2016, 13:41,
RE: Samotność
(17-01-2016, 20:19)pasqda napisał(a): Cóż za dojrzała wypowiedź.


Oczywiscie. Nie jestem glupcem i wiem jakie manipulacje stosuja kobiety, by osiagnac swoje cele. Zaslugujecie na samotnosc!
Odpowiedz
21-01-2016, 16:40,
RE: Samotność
(21-01-2016, 13:41)Hades napisał(a):
(17-01-2016, 20:19)pasqda napisał(a): Cóż za dojrzała wypowiedź.


Oczywiscie. Nie jestem glupcem i wiem jakie manipulacje stosuja kobiety, by osiagnac swoje cele. Zaslugujecie na samotnosc!

Bez komentarza ...
Odpowiedz
21-01-2016, 21:25,
RE: Samotność
Studiowalem i nadal studiuje wasza prawdziwa nature, a nie to co usilujecie pokazac. Wasza plec nie powinna byc okreslana jako plec piekna.
Odpowiedz
22-01-2016, 13:02,
RE: Samotność
Cześć,czytam twoje wypowiedzi,i dochodzę do wniosku, że pomimo "studiowania" kobiecych zachowań -ty nas kobiet po prostu nie lubisz.Być może to co się tobie przytrafiło ,spowodowało takie nastawienie,albo nie spotkałeś jeszcze takiej która obali twoje "studiowanie"i wtedy zmienisz zdanie.Można być długo w związku a osoba z którą jesteś wywinie ci taki numer, że myślisz sobie-ja tej osoby w ogóle nie znam.
Odpowiedz
22-01-2016, 18:27,
RE: Samotność
ikaa... Nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS