Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: ZDRADA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
W czym się mylę?
To wynika z odpowiedzi , ale widzę , że inteligencją nie błyszczysz , że takie rzeczy trzeba tłumaczyć .
A ty błyszczysz ale chamstwem jak widać. Wszystkich wrzucasz do jednego worka a wcale lepszy nie jesteś. Cóż, po co masz krzywdzić innych, lepiej bądź sobie sam. Powodzenia w samotności. Jak cię jakaś z samotności wyratuje to całuj ją po nogach. Chociaż pewnie ją zdradzisz bo taka kolej rzeczy i znowu zostaniesz sam biedaku.
Po pierwsze , ty się czepiłeś pierwszy ,i chamstwem odpowiadam na chamstwo , po drugie już całuję od dawna , ale po dupce Big Grin
Skoro twarz taka okropna to zostaje ci całowanie dupki.
a teraz obraziłeś osobę która jest też na tym portalu . I widzisz jaki z ciebie płytki ciołek , gdzie twoja fotka , ocenimy pajacu jak tam z tobą .
Nie ma obowiązku wstawiania fotki, chcę to wstawię, nie to nie. A jakiś słaby z ciebie rycerz skoro nie bronisz swojej kobiety, tylko stwierdzasz że ją obraziłem. Ja jej nie obraziłem, tylko ty obrażasz pisząc takie bzdety. Współczuję jej bo jest czego!
Rycerz to z Ciebie , bo masz zakuty łeb , i dlatego nie wystawiasz fotki Big Grin . Może i lepiej , bo nie jeden komputer by wysiadł Big Grin

I współczuj sobie cieniasie .
Naucz się panować nad emocjami, to będzie ci lżej w życiu.
A ty się nauczyłeś ? I jak jest ? I dlaczego myślisz , że jest mi ciężko ? Usunąłeś pierwszą krytykę , bo doszedłeś do wniosku , że walnąłeś babola ? Co nie słoik ?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7