Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: ZDRADA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
ZDRADZAJĄ WSZYSCY BEZ WYJĄTKU , TAK BYŁO JEST I BĘDZIE . JEDNI SIĘ O TYM DOWIADUJĄ A INNI NIE I MYŚLĄ , ŻE MAJĄ WSPANIAŁY ZWIĄZEK Smile
Nieprawda !!! ja nie zdradzam ..... a jeśli Ty szakalek zdradzasz to ja już Pestce współczuje.
A kogo obecnie nie zdradzasz ???
Nie odpowiem na twoje pytanie, bo przeciez jesteś najmądrzejszy i wszystko wiesz najlepiej. Przykro mi że pestka też cie zdradza, bo wyjątków wg ciebie przeciez nie ma. Mimo tego, że sie zdradzacie nawzajem, zyczę wam szczescia Smile

pestka

O przepraszam, ja nikogo nie zdradzam.
Widzisz szakalek jakiego zamieszania narobiłeś jednym postem? Wink
Widać facet nie potrafi docenić co ma, pewnie poszukiwacz wrażeń. Często jest tak że docenia się kiedy jest za późno, ale wtedy już jak to mawiają, już po herbacie.
Zdradę wybaczają tylko ludzie głupi, słabi i naiwni.
Ojojoj , się narobiło . Tak poszukuje wrażeń , niby dlaczego zakłada się tu konto , żeby pouczać innych ? To co napisałem wcześniej , to tylko moje zdanie , a zdrada dla mnie to nie tylko kiedy się pójdzie do łóżka z kim innym . Smile Widzę , że nagle wszyscy tacy dorośli , ale wy wiecie lepiej czy coś macie na sumieniu ŚWIĘTOSZKI Smile

A po drugie , nie sądziłem , że ktoś się poczuje obrażony , ale jak to mówią ; PRAWDA W OCZY KOLE
Chyba masz jakiś problem. Skoro uważasz że wszyscy zdradzają to oznacza że wcale nie jesteś lepszy i też zdradzasz. Pewnie dlatego ciągle jesteś sam. Proponuję zmienić podejście bo z takim nikogo nie znajdziesz, albo jak nawet znajdziesz to na krótko.
I widzisz jak się mylisz ,nic o mnie nie wiesz i to ty masz jakiś problem , a ja nigdy nie pisałem , że jestem święty .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7