Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyjaźń damsko - męska
03-10-2013, 09:02,
#41
RE: Przyjaźń damsko - męska
Tak Istnieje, wiem to po sobie i moim przyjacielul. Wiem,że nigdy razem nie będziemy i nie oczekuję tego od niego. Przyjaźń to jest wzajemne zaufanie, pomoc w trudnych chwilach, to,że mogę komuś powierzyć moje tajemnice i prywatne sprawy. To jest przyjaźń. Miłość to zupełnie inne uczucie. Moze sie łaczyć z przyjaźnią, ale nie musi. nie kazda para = przyjaciele. I nie każda para przyjaciół = miłość.
Odpowiedz
03-10-2013, 10:10,
#42
RE: Przyjaźń damsko - męska
Ja też jestem zadania ,że jest możliwa.Człowiek jest istotą rozumną - tym min.różnimy się od zwierząt.
Taka przyjażń jest bardzo cenna,ale jak każda zobowiązuje i wymaga od obojga lojalności .
Odpowiedz
07-10-2013, 09:27,
#43
RE: Przyjaźń damsko - męska
Istnieje, mam wiele koleżanek. Smile
Odpowiedz
21-03-2014, 15:27,
#44
RE: Przyjaźń damsko - męska
Też dorzucę swoje 3 grosze Smile Uważam, że jak najbardziej, istnieje. To wszystko zależy od nastawienia kobiety, moim najlepszym przyjacielem jest mężczyzna, który sam jest szczęśliwy w związku. Smile
Odpowiedz
24-03-2014, 15:56,
#45
RE: Przyjaźń damsko - męska
Jest możliwa! Nie można sobie wmawiać, że coś takiego nie istnieje. Zresztą dobra przyjaźń wszystko przetrwa, bez względu na płećSmile
Odpowiedz
25-03-2014, 14:28,
#46
RE: Przyjaźń damsko - męska
Pewnie że istnieje , kto twierdzi inaczej Smile ? Pewnie że dobra przetrwa.
Odpowiedz
05-04-2014, 21:29,
#47
RE: Przyjaźń damsko - męska
Jak to mawiają dla chcącego nic trudnego. Z całą pewnością łatwo nie jest, ale wszystko zależy od chęci.
Odpowiedz
06-04-2014, 16:51,
#48
RE: Przyjaźń damsko - męska
Istnieje. W pracy istnieją takie przyjaźnie i nie tylko w mojej.
Odpowiedz
11-04-2014, 09:46,
#49
RE: Przyjaźń damsko - męska
Może i tak zależy gdzie się pracuje oraz na jakich ludzi się trafi. Natomiast często poza pracą istnieją takie przyjaźnie, osoby które znają się z innego środowiska niż miejsce pracy.
Odpowiedz
16-07-2014, 18:50,
#50
RE: Przyjaźń damsko - męska
(05-02-2013, 21:34)Karolka napisał(a): Czy waszym zdaniem istnieje przyjaźń damsko - męska? Wiem, że może wydawać się to dość "oklepany" temat, ale chciałabym poznać wasze stanowisko w tej sprawie Smile Ja osobiście nie wierze w taką przyjaźń, a Wy ?
Ta przyjaźń istnieje w każdym wieloletnim związku. Jest fundamentem jego istnienia.
Nie możemy nigdy, nawet przez najskrupulatniejsze badanie, poznać do końca ukrytych źródeł działania. Immanuel Kant
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS