Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyjaźń damsko - męska
11-03-2013, 22:51, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2013, 22:52 przez usia58.)
#21
RE: Przyjaźń damsko - męska
(11-03-2013, 21:59)Truskaweczka napisał(a): Radzę "zejść na ziemię ;-)
przyjaźń możliwa o ile seks był, jest, lub jedna ze stron ma nadzieję ze bedzie
taka jest "naga prawda"
Pozdrawiam

Wierze w taka przyjazn lecz po kilku latach i tak jedna ze stron zapragnie zblizenia wiec to cienka bariera miedzy przyjaznia a porzadaniem i to sie konczy
Odpowiedz
12-03-2013, 07:22,
#22
RE: Przyjaźń damsko - męska
Przykre wasze doświadczenia są, ale mam pewną cechę staram się sięgnąć tam gdzie inni mówią że się nie da. Bo mocno wierzę w to że nie ma rzeczy niemożliwych,a ci co mówią że są, jak dla mnie mają zbyt ograniczoną wyobraźnię
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
12-03-2013, 16:56,
#23
RE: Przyjaźń damsko - męska
Wsadzę kij w mrowisko, ale całkowicie zgadzam się z Marcelem i truskaweczką. Pozdrawiam..
Odpowiedz
12-03-2013, 17:18,
#24
RE: Przyjaźń damsko - męska
Każdy ma prawo do swojego zdania, ja jednak powtarzam, dla mnie są to ograniczenia które siedzą u ludzi w głowie. Na prawdę znam przypadki wieloletniej przyjaźni damsko męskiej i będę w nią zawsze wierzył
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
12-03-2013, 19:12,
#25
RE: Przyjaźń damsko - męska
A ja się powtórzę, przyjaźń między kobietą i mężczyzną istnieje. Przyjaźnię się z moim kumplem od ponad 30 lat. Jesteśmy dla siebie jak rodzeństwo.
Może taka przyjaźń zdarza się rzadko, ale jednak się zdarza, więc nie wypisujcie takich głupot, że jest to niemożliwe, bo jest. Taka przyjaźń jest trwalsza niż przyjaźnie męsko-męskie czy damsko-damskie. Sprawdziłam to niejednokrotnie na własnej skórze.
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
15-03-2013, 07:49,
#26
RE: Przyjaźń damsko - męska
Czasami zastanawiam się czy w tym egoistycznym, goniącym za pracą , kasą i przyjemnościami świecie w ogóle istnieją jakieś wyższe i bezinteresowne uczucia ? Ale jeśli istnieją to myślę, że bez względu na płeć i przyjaźń też ( no oczywiście jeśli nie ma chemii i nie iskrzy ) no bo wtedy to niestety roztwór nasycony buzuje ...i tylko love i tylko sex ...
A przyjaźń wymaga spokojnej głowy i serca i czasu i poznania ...
" Poznaje się tylko to co się oswoi " - powiedział Lis z " Małego Księcia"
Ech .................
Odpowiedz
15-03-2013, 10:25,
#27
RE: Przyjaźń damsko - męska
(15-03-2013, 07:49)yane1010 napisał(a): A przyjaźń wymaga spokojnej głowy i serca i czasu i poznania ...
" Poznaje się tylko to co się oswoi " - powiedział Lis z " Małego Księcia"
Ech .................

To jest dla mnie clue wszelkich relacji międzyludzkich.. wiele osób to wie, ale niewielu rozumie Sad
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
07-04-2013, 01:01,
#28
RE: Przyjaźń damsko - męska
oczywiście, że istnieje Smile przynajmniej w moim przypadku. Na pewno Big Grin
Odpowiedz
29-07-2013, 12:24,
#29
RE: Przyjaźń damsko - męska
Istnieje przyjaż damsko-męska o ile przyjaciele nie podobają się sobie. Jeżeli kobieta jest brzydka jak noc i facet to widzi a uważa się za księcia będzie możliwa przyjażń w drugą stronę też tak. Natomiast jeżeli przyjaciele są atrakcyjni, podobają się ludzią to i tak wcześniej czy pózniej prześpią się ze sobą bo zycie mamy tylko jedno a sex jest przyjemny tym bardziej z kimś kogo się lubi a przyjaciela chyba się lubi bo inaczej nie chciałoby się z nim spotykać i się przyjażnić.
Przyjaż tak ale tylko możliwe pomiędzy Hogatą a Szympansem
Odpowiedz
29-07-2013, 16:20,
#30
RE: Przyjaźń damsko - męska
przyjaźń damsko - męska jest fantastyczną podstawą udanego związku Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS