Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
19-01-2014, 21:09,
#11
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
No ja tylko weekendy sobie mogę pozwolić na jakieś internety , nieraz to i tego nie mam bo jednak nie we wszystkich krajach można złapać darmoche , a jak zjadę do domciu to nie wiem gdzie ręce włożyć . Zawsze znajdzie się ktoś , to chce kafelki w kuchni wymienić to pokój odmalować i kuźwa nawet sobie nie odpocznę , nie mówiąc już o internecie . Ściągnę kilka filmów i oglądam później w trasie . A tak na marginesie , ja już po prysznicu , maseczki nie mam , ale kremik bambino jest Wink
Odpowiedz
19-01-2014, 21:12,
#12
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
dobrze wiedzieć, że znasz się na kładzeniu płytek, tego jeszcze nie opanowałam z resztą sobie radzę sama - no może jeszcze gładzi nie umiem dobrze kłaść
kremik babino wystarczy - istotne jest by się przez jakiś czas skupić tylko na sobie - to czxasami jest bardzo potrzebne
Odpowiedz
19-01-2014, 21:20,
#13
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
Miło było popisać z wami Dziewczyny , ale idę lulu , o 4-ej ruszam , muszę jutro Włochy zrobić i wracam do kraju . Trzymajcie się i nie przejmujcie się , że jutro PONIEDZIAŁEK!!! Big Grin
Odpowiedz
19-01-2014, 21:23,
#14
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
kolorowych - śpij szybko
Odpowiedz
21-01-2014, 10:06,
#15
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
Ktoś wie jaka pogoda w Szklarskiej Porębie ? Mam zamiar nacierać przez Harahov i nie wiem ile Śniegu spadło . Jeszce stanę gdzieś pod górę . Pozdrawiam .
Odpowiedz
21-01-2014, 17:34,
#16
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
co tam kochani uwas ?
Odpowiedz
21-01-2014, 18:04,
#17
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
(21-01-2014, 10:06)szakalek napisał(a): Ktoś wie jaka pogoda w Szklarskiej Porębie ? Mam zamiar nacierać przez Harahov i nie wiem ile Śniegu spadło . Jeszce stanę gdzieś pod górę . Pozdrawiam .
Ojej to gdzies jest śnieg?..kurcze blade pewnie nie znam sie na górskim klimacie ale strasznie chciałabym skoczyc w takie miejsce...własnie pisałam nawet ze znajomą ze Słowacji co by gdzieś sie wyrwać...
Odpowiedz
21-01-2014, 18:58,
#18
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
(21-01-2014, 17:34)dona napisał(a): co tam kochani uwas ?

chyba wszystkich, nie tylko Ciebie Dona dopadł zły nastrój - wczoraj wysłuchałam informację, że 20 stycznia jest ogłoszony najbardziej depresyjnym dniem w roku, to może teraz już będzie tylko lepiej - głowa do góry Smile
Odpowiedz
21-01-2014, 19:25,
#19
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
(21-01-2014, 18:58)madzik napisał(a):
(21-01-2014, 17:34)dona napisał(a): co tam kochani uwas ?

chyba wszystkich, nie tylko Ciebie Dona dopadł zły nastrój - wczoraj wysłuchałam informację, że 20 stycznia jest ogłoszony najbardziej depresyjnym dniem w roku, to może teraz już będzie tylko lepiej - głowa do góry Smile

mateczko
kochana Madziu Ty słuchasz takich bzdur, jakie depresje? jaki doły? Jestem sama los tak zadecydował,muszę żyć, pracować i myśleć o tym że każdy dzień jest darem danym od losu i że jutro jest NOWY DZIEŃ
Odpowiedz
21-01-2014, 19:31,
#20
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
Madzik o depresyjnym dniu to slyszalam ze byl 5.01 albo 6.01
Honorata chcialabym miec twoje myslenie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS