Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
06-09-2014, 13:02,
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
Ja tez bardzo lubię fotki ale ni e cierpie sie tym zajmować Sad

Te nowe aparaty bez filmów są do kitu- ktoś mi kopnął niechcący torbe podróżną i od razu po aparacie...Musiałam wrócić do starego i te pierepałki z tym wywoływaniem sa nie do zniesienia- jakis idiota mówi np., że nie wywołał mi wszytskiego bo zdjęcia są przeswietlone!...A jak mają byc idealne na "głupim jasiu"! chodzi przecież o pamiątkę!
Ja nie wiem czy kiedys przynajmniej sprzedawcy w tym naszym kraju sie ucywilizują i będą dla ludzi a nie odwrotnie?!

Ale się rozmarudziłam...
Choć lato miałam nawet całkiem- całkiem- sporo pozwiedzałam i poodpoczywałam...ciągle w naszym pieknym kraju odkrywam wiele ciekawych i nieznanych mi miejsc Smile
Odpowiedz
07-09-2014, 10:34,
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
(06-09-2014, 13:02)Madeleaine napisał(a): ...
Ale się rozmarudziłam...
Istotnie.
Nie możemy nigdy, nawet przez najskrupulatniejsze badanie, poznać do końca ukrytych źródeł działania. Immanuel Kant
Odpowiedz
07-09-2014, 11:21, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2014, 11:23 przez Madeleaine.)
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
Form jest dla lubiących czytać i/ lub pisać...Chyba nie spełniasz tych kryteriów, moze więc byłbyś łaskaw nie zaśmiecać tego miejsca??Rolleyes
Odpowiedz
21-09-2014, 15:35,
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
A ja lubię biżuterię, myślę o tym, aby zacząć tworzyć ją na własną rękę. Wiem, że będzie mi to zajmowało mnóstwo czasu. Ale chcę! Zrobić coś dla siebie, być twórcza. Myślę także o tym, aby zmienić pracę, ale to już nie będzie tak proste. Nie brakuje mi wykształcenia, a znajomości.
Odpowiedz
12-10-2014, 21:24, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2014, 21:26 przez jedi6667.)
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
(06-09-2014, 13:02)Madeleaine napisał(a): Ja tez bardzo lubię fotki ale ni e cierpie sie tym zajmować Sad

Te nowe aparaty bez filmów są do kitu- ktoś mi kopnął niechcący torbe podróżną i od razu po aparacie...Musiałam wrócić do starego i te pierepałki z tym wywoływaniem sa nie do zniesienia- jakis idiota mówi np., że nie wywołał mi wszytskiego bo zdjęcia są przeswietlone!...A jak mają byc idealne na "głupim jasiu"! chodzi przecież o pamiątkę!
Ja nie wiem czy kiedys przynajmniej sprzedawcy w tym naszym kraju sie ucywilizują i będą dla ludzi a nie odwrotnie?!

Ale się rozmarudziłam...
Choć lato miałam nawet całkiem- całkiem- sporo pozwiedzałam i poodpoczywałam...ciągle w naszym pieknym kraju odkrywam wiele ciekawych i nieznanych mi miejsc Smile

Witam po długiej przerwie Big Grin

Ja Dorotko ze względu na nową pracę mogę zwiedzać do woli kraje UE. Załapałem się jako kierowca busa i śmigam. Może kiedyś jak będziesz miała 3-4 tygodnie wolnego to ruszysz ze mną w trasę Blush
40 lat minęło jak jeden dzieńCiii
Odpowiedz
02-01-2015, 16:39,
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
Hej,

nie macie ochoty na odswieżenie tego wątku Kochani??...Fajnie tu było...
Potem jakos nic mnie na naszym forum nie wciągnęło....

Był ktos może na jakims fajnym Sylwestrze i cos by skrobnął? Wink
Odpowiedz
13-01-2015, 14:55,
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
Kogoś chyba brakło , i tak siadło wszystko Buziak , długo mnie tu nie było , i dziś wszedłem z ciekawości . Pozdrawiam wszystkich Smile
Odpowiedz
13-01-2015, 17:03,
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
Mnie się wydaje, jakbyście wszyscy tu byli moimi starymi, dobrymi znajomymi Smile...Kogo wg Ciebie zabrakło, szakalku?
Odpowiedz
13-01-2015, 21:03,
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
PESTKI NIE MA , MNIE TEŻ JAKIŚ CZAS TU NIE BYŁO , W KOŃCU ZAŁOŻYŁEM POSTA I NIE DBAŁEM Smile
Odpowiedz
15-01-2015, 17:30, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2015, 17:31 przez Madeleaine.)
RE: SZMERY,BAJERY I INNE DUPERELE I MIŚ KORALGOL
A gdzie podziewa się Pestka?? Huh

Fakt, nie dbałeś Dodgy

Ależ mnie męczy to nagle ocieplenie...głowę mam jak z waty Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS