Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
25-09-2012, 23:07,
#31
RE: I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
Wiera, podpatrzyłam, że Fisbone to nie singielka, a singiel. Ale nic ma taki, że można sie pomylić.

No tak...Jestem facetem i nie ukrywalem tego... Dietego napisalem w 1szym poscie: : "zaglosowalem na 13.X " a nie : "zaglosowalam"... :-))))
02-10-2012, 20:31,
#32
RE: I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
Witam
ja jestem chętna, jednak nie wyjeżdzam ,
03-10-2012, 19:31,
#33
RE: I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
(02-10-2012, 20:31)Truskaweczka napisał(a): Witam
ja jestem chętna, jednak nie wyjeżdzam ,

Truskaweczko żeby zorganizować zlot w Warszawie, to ktoraś z warszawianek musiałaby się w to troszkę zaangazować, choćby po to żeby znaleźć odpowiedni lokal, wcześniej zarezerwować i takie tam. Niestety, póki co z Waszej strony takiej chęci nikt nie wyraził. Miałam rozsyłać do ludzi zaproszenia, ale w tej sytuacji.... ja odpuszczam, nic na siłę.
04-10-2012, 22:17,
#34
RE: I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
lokal to przecież nie problem wystarczy pare dni wczesniej jesli w jakimś klubie a w pubach to łatwiej
05-10-2012, 13:13,
#35
RE: I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
(04-10-2012, 22:17)Truskaweczka napisał(a): lokal to przecież nie problem wystarczy pare dni wczesniej jesli w jakimś klubie a w pubach to łatwiej

Mnie też się wydawało, że to większego wysiłku nie wymaga, ale.... Niby DeeDee na początku wykazywała zaangażowanie, ale chyba jej entuzjazm opadł, a nikt nowy na jej miejsce się nie pojawił. Trudno, nie ma inicjatywy, nie ma spotkania. Ja, tak jak mówiłam, odpuszczam, nie będę walić głową w mur.
06-10-2012, 08:12,
#36
RE: I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
A już myślałam,że coś z tego spotkania wyjdzie i się dołączę. Pomogę zorganizować, jeszcze mam zapał, od wczoraj mi nie minął Smile

Pozdrawiam
07-10-2012, 07:51,
#37
RE: I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
Ja również dołaczam się do stwierdzenia Wiery dlatego że o ile rezerwacja lokalu to może nie taki problem ( a jednak ...) to wyznaczenie terminu dla Was miejscowych może jest także małym piwkiem z innych krańców polski ( Wiera i Ja te inne krańce i chyba Fishbone) musimy rezerwować sobie praktycznie weekend .
I kolejna kwestia wybaczcie ale jak mamy same/mi jechać na ten "zlot" gdzie wszyscy z Wawy posiedzą 3-4 godzinki góra to wyobraŻcie sobie jaki jest nasz entuzjazm jechać więcej godzin niż spędzić z Wami wspólnie czas .
Dodam że oprócz tego wieczornego spotkania chciałbyśmy już będąc spędzić kolejny dzień produktywnie , i czy w ogóle ktoś o tym pomyślał chyba nie bardzo .
W temacie zlotu nie ma ani prowodyra ani planu , mam wrażenie że hasło zostało rzucone i poddane temu " jakoś to będzie "- a taka forma mniej najmniej interesuje - mam nadzieję że to rozumiecie - stawiając się w naszej sytuacji , bo akurat tak się składa że nic po drodze do załatwienia nie mamy i miałyśmy zamiar spędzić ten czas tylko z Wami .
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS