Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
01-09-2012, 19:27,
#1
I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
Nawiązując do sugestii Wiery, żeby zorganizować ogólnopolski zlot forumowiczów w Warszawie, informuję, że jest w warszawskiej grupie chęć aby się tego podjąć.

Wczoraj na mini-zlocie rozmawiałyśmy o tym i mamy już kilka pomysłów na takie wydarzenie. Jednak chciałybyśmy zacząć od wysondowania ile osób byłoby chętnych przyjechać do Warszawy i kiedy.

Kiedy:
Proponujemy, żeby zlot odbył się w karnawale (2 lub 3 weekend stycznia). Uzasadnienie jest takie, że jesień może być okresem wzmożonej pracy po wakacjach, dużo osób może być "wyprana" z kasy po urlopie, no i święta zaraz za pasem.

A w karnawale będą nowe siły w nowym roku no i pora w sam raz na szaleństwa Smile

Oczywiście jest to propozycja, a termin ma głównie pasować Wam, no bo my w sumie jesteśmy na miejscu.

Kwestie takie jak zakwaterowanie i program zlotu zostawiłabym zaparkowane do momentu, jak zgłosi się trochę chętnych.

Czekamy niecierpliwie na odzew!
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
01-09-2012, 21:03,
#2
RE: I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
Wypowiem się jako pierwsza na propozycję DeeDee. Bardzo chętnie się z Wami spotkam, jednak termin mi nie bardzo odpowiada, bo po pierwsze: to też jest czas kiedy jest się spłukanym z kasy po świątecznych szaleństwach. Po drugie w tym czasie jeżdżę na kuligi w góry.
Osobiście wolałabym pojechać kiedy będzie cieplej i nie trzeba tyle rzeczy brać ze sobą. Przy okazji trochę można by pospacerować po Warszawie, a jak są mrozy to się z domu nie chce wychodzić.
Ciekawe jak inni się zapatrują na to spotkanie.
02-09-2012, 11:11,
#3
RE: I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
Avelina, masz rację.

Stworzyłam ankietę która myślę pozwoli nam na ustalenie, jakie terminy najbardziej pasują.

Proszę osoby chętnie na udział w Zlocie Ogólnopolskim o jej wypełnienie.
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
02-09-2012, 11:28,
#4
RE: I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
Ta ankieta to świetny pomysł Wink
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
03-09-2012, 10:04,
#5
RE: I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
Dziękuję za zainteresowanie i przedyskutowanie tematu.
Co do daty? Ja, jednak jestem za miesiącami z (+) temperturą. Wiemy jak u nas kursuje PKP i PKS zimą, szczególnie, kiedy mróz i śnieg za oknem. Mnie już zdarzało się być na pograniczu hipotermii i z powodu opóźnień i z powodu nie działajacego ogrzewania i, nie chcę przeżywać tego już nigdy więcej.
Ja, proponuję jeszcze ten rok: wrzesień, październik, początek listopada. Po co mamy się starzeć o jeszcze jeden rok?
Zapraszam wszystkich singli z Polski o wypowiedzenie się w temacie. Do dzieła, niech forum się zagrzeje.
03-09-2012, 15:29,
#6
RE: I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
Wrzesień mam już zaplanowany , ale wydaje mi się że październik , listopad to dobre miesiące na jakąś bibke - może zlot w terminie Andrzejkowym ? i tak zwykle każdy z nas będzie coś w tym terminie poszukiwał , więc może coś wspólnie wymyślimy ?
03-09-2012, 19:07,
#7
RE: I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
Oj coś słabiutkie zainteresowanie, może niektórzy są jeszcze na urlopach, w końcu single głównie we wrześniu jeżdżą... może jednak ktoś się odważy i podejmie temat.
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
15-09-2012, 14:59,
#8
RE: I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
Mam taką propozycję, może wyślijmy do wszystkich użytkowników na priv informację o ogólnopolskim zlocie i wtedy zobaczymy jaki będzie odzew i czy w ogóle jest jakieś zainteresowanie.
Propozycje treści jaką powinna zawierać taka inormacja proszę zostawić na forum lub wysłać do mnie na priv. Rozesłaniem wiadomości do wszystkich singli zajmie się Maxy, który ma taką mozliwość.
Proszę o zaangażowanie zwłaszcza stałych bywalców. Oczywiście, propozycje od Nowicjuszy będą również mile widziane.
Ogłoszenia parafialne:Wink
W Użytkownikach, obok loginu pojawiła się miejscowość, z której singiel pochodzi. Myślę, że ułatwi nam to nawiązywanie kontaktów w obrębie naszego rejonu.
16-09-2012, 10:44,
#9
RE: I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
(15-09-2012, 14:59)Wiera napisał(a): Mam taką propozycję, może wyślijmy do wszystkich użytkowników na priv informację o ogólnopolskim zlocie i wtedy zobaczymy jaki będzie odzew i czy w ogóle jest jakieś zainteresowanie.
Propozycje treści jaką powinna zawierać taka inormacja proszę zostawić na forum lub wysłać do mnie na priv. Rozesłaniem wiadomości do wszystkich singli zajmie się Maxy, który ma taką mozliwość.
Proszę o zaangażowanie zwłaszcza stałych bywalców. Oczywiście, propozycje od Nowicjuszy będą również mile widziane.
Ogłoszenia parafialne:Wink
W Użytkownikach, obok loginu pojawiła się miejscowość, z której singiel pochodzi. Myślę, że ułatwi nam to nawiązywanie kontaktów w obrębie naszego rejonu.

Witam
też uważam ze osoby z Polski maja rację co do transportu w okresie zimowym jestem za październikiem póki jeszcze też fakt moża pospacerować po W-wie
Przecież nie przyjadą tylko po to aby tylko w pubie siedzieć ? Blush
Buziaki
16-09-2012, 21:17,
#10
RE: I Zlot ogólnopolski forumowiczów w Warszawie
Myślę podobnie jak dziewczyny Wink
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS