Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czego pragną kobiety
02-08-2016, 16:42,
#51
RE: czego pragną kobiety
Jak dla mnie obłęd.....chyba w życiu bym się nie odważyła Big Grin
Odpowiedz
02-08-2016, 16:52, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2016, 16:55 przez SingSing.)
#52
RE: czego pragną kobiety
Odważyłabyś się. Na początek ważne jest by wyzbyć się jakilkowiek seksualnych podtekstów. Potem warto wybrać się z kimś, kto ma tą swobodę w pozbywaniu się tekstyliów, następnie rzucasz stringi w piach i wreszcie czujesz się wolna. Naprawdę trudno jest mi to opisać jak to oczyszczająco działa. Zwłaszcza, że w takuch miejscach nikt nie zmuszsa Cię od razu do rozbierania się. Możesz poleżeć popatrzeć jak to się sprawdza i dopiero potem podjąć decyzję.
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
02-08-2016, 20:18,
#53
RE: czego pragną kobiety
Tylko jest jeden problem....nie noszę stringów Tongue
Odpowiedz
02-08-2016, 20:35,
#54
RE: czego pragną kobiety
a WY tylko na plaży to testujecie? Ja kiedyś, czasy zamierzchłe ale jednak to się działo, bywałam nago we własnym domu, fakt do tego potrzebne jest odpowiednie towarzystwo ale jak się kłócić to tylko w "takim stroju" Wink i wszystkim to wychodzi na dobreTongue ....... to były piękne czasy Cool teraz się zastanawiam dlaczego tego zaprzestałam hmmmm
Odpowiedz
02-08-2016, 20:49,
#55
RE: czego pragną kobiety
Bo masz 2 prawie dorosłych dzieci w domu?? Smile
Odpowiedz
02-08-2016, 20:53,
#56
RE: czego pragną kobiety
dzieci zawsze można wysłać do kinaWink
Odpowiedz
02-08-2016, 20:55,
#57
RE: czego pragną kobiety
Można.... Wink
Odpowiedz
02-08-2016, 22:36,
#58
RE: czego pragną kobiety
(02-08-2016, 20:35)motyl napisał(a): a WY tylko na plaży to testujecie? Ja kiedyś, czasy zamierzchłe ale jednak to się działo, bywałam nago we własnym domu, fakt do tego potrzebne jest odpowiednie towarzystwo ale jak się kłócić to tylko w "takim stroju" Wink i wszystkim to wychodzi na dobreTongue ....... to były piękne czasy Cool teraz się zastanawiam dlaczego tego zaprzestałam hmmmm

Nie pytaj mnie "WY", bo ja się z żadną ideologią i grupą nie utożsamiam. Wszelkie zorganiziwane grupy prędzej czy później próbują Ci coś zasugerować, czy nakazać wręcz coś w zachowaniu bądź w Twoim światopoglądzie. Ja tylko latam z gołą dupą wśród ludzi, którzy nie robią z tego sensacji.
Mógłbym też po domu latać, ale poza swoim nie znam miejsca dzie się to praktykuje.
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
02-08-2016, 22:52,
#59
RE: czego pragną kobiety
Sing następnym razem Motylek i ja lecimy z Tobą..
Odpowiedz
02-08-2016, 22:54,
#60
RE: czego pragną kobiety
Jasne...
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS