Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
13-12-2012, 09:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2012, 09:39 przez Anusiawawa.)
#62
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
Właśnie jestem bardzo wrażliwą osobą jeśli chodzi o relacje międzyludzkie. To dla mnie ważne i chciałabym budować dobre stosunki z ludzmi, z tymi, którzy chcą ze mna i ja z nimi chcę. Tak, mam swój sposób na życie, jest on może inny niż większości osób w moim wieku, ale ja czuje sie ze sobą dobrze. Tylko inni ( nie wszyscy ) wytykają mi to i owo..."dlaczego ciągle jesteś sama?" albo "wszyscy juz maja to za sobą..."itd. nie rozumiem po co ten pośpiech. kiedy przyjdzie odpowiedni czas, znajdę odpowiednią osobę...to dlaczego nie. ale nie musze żyć tak, jak inni chcą. Mam kogos,kto jest moim przewodnikiem. bardzo go cenię. Mój przyjaciel jest bardzo mądrą życiowo osobą, napisał mi kiedyś takie słowa:
"przyjaciel to ktoś kto przede wszystkim rozumie a nie wymaga. Prawdziwa przyjaźń i miłość jest wtedy, gdy człowiek nie myśli o sobie tylko o tym drugim. Ten ktoś jest wtedy ważniejszy niż ty sama"...mądry człowiek. I właśnie w Nim mam najprawdziwszego przyjaciela. Smile I chcemy pokazać sobie wzajemnie, że przyjaźn między mężczyzną i kobietą jak najbardziej jest możliwa. Smile I dobrze nam w tym idzie Wink I ostatnio zabrał mnie na przejażdżkę swoim samochodem i wtedy tak mi sie zwierzał z różnych osobistych spraw, że poczułam, że nie tylko On jest dla mnie przyjacielem, ale i on czuje we mnie przyjaciółkę Wink cudowny jest Smile zycze każdemu takiej osoby, jaką mam w tym przyjacielu Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować? - przez Anusiawawa - 13-12-2012, 09:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS