Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
12-12-2012, 09:27, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2012, 09:38 przez basia53.)
#59
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
(12-12-2012, 08:27)Anusiawawa napisał(a): Dziękuje Wam za pozytywne słowa. Od zawsze uważałam że bycie cichym i spokojnym jest wadą. bo jednak czasem chciałabym być taka "normalna" pod tym względem. ale to nie jest też tak, że jak ktoś sie ze mną spotyka, to o niczym nie rozmawiam. Nie. musze tylko mieć z kim i mieć o czym rozmawiać. Mam osoby z którymi nawijam bez końca i wiem, że nigdy mnie nei wyśmieja za to, jakie mam poglądy. a jeśli chodzi o miłość, to pragnę jej jak niczego bardziej. Tylko zależy mi na tej prawdziwej miłosci, pokochania kogoś, kto na to zasłuży moim sercem. Nie chce być z kimś dla seksu. chcę być z kimś bo bede go Kochać. Dziś troche odważniej rozmawiam na ten temat...ale uważam, że jest to temat intymny ( ale nie tabu ). po prostu uważam, że o tym powinni rozmawiac ze sobą ludzie, ktorzy poważnie traktują seks, a nie jako "zabawe" czy to na imprezie czy gdzieś. nie zamierzam taka być. Powiem Wam, że ja odkad już przestałam mieć kontakt z ta koleżanka, to stałam sie bardziej optymistką. mam teraz przy sobie takiego przyjaciela ( faceta ) z ktorym moge pogadać o WSZYSTKIM. I ON naprawde mnie bardzo szanuje i lubi mnie taka jaka jestem. ale chce jeszcze miłości <3 Smile

Anusiu a jednak jak sama widzisz potrafisz znalezc w sobie pozytywne cechy- potrafisz rozmawiac i to nawet duzo. Musi byc jednak odpowiedni temat i osoba.
Widzisz jaka pusta byla ta przyjaciolka- odbierala cie bardzo powierzchownie, a jak tematy rzeka to juz nie miala o czym rozmawiac. Zadna strata jak zauwazyl gitarzysta.Masz przyjaciela z ktorym gadasz o wszystkim. Tak 3maj, badz soba.
Halo gitarzysta pozdrawiam cie serdecznie. Nieskromnie moge teraz powiedziec, ze tak staram sie bardzo aby moje towarzystwo dla innych nie bylo uciazliwe.
Okres smutku minal.Najlepsza moja metoda na zly okres w moim zyciu jest zapomnienie. Skutecznie sie tego trzymam.Czekam tez spokojnie i cierpliwie na nowego przyjaciela ktoremu bede mogla kiedys zaufac. Nie mozna wszystkich mierzyc jedna miara.Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować? - przez basia53 - 12-12-2012, 09:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS