Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
12-12-2012, 08:27,
#58
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
Dziękuje Wam za pozytywne słowa. Od zawsze uważałam że bycie cichym i spokojnym jest wadą. bo jednak czasem chciałabym być taka "normalna" pod tym względem. ale to nie jest też tak, że jak ktoś sie ze mną spotyka, to o niczym nie rozmawiam. Nie. musze tylko mieć z kim i mieć o czym rozmawiać. Mam osoby z którymi nawijam bez końca i wiem, że nigdy mnie nei wyśmieja za to, jakie mam poglądy. a jeśli chodzi o miłość, to pragnę jej jak niczego bardziej. Tylko zależy mi na tej prawdziwej miłosci, pokochania kogoś, kto na to zasłuży moim sercem. Nie chce być z kimś dla seksu. chcę być z kimś bo bede go Kochać. Dziś troche odważniej rozmawiam na ten temat...ale uważam, że jest to temat intymny ( ale nie tabu ). po prostu uważam, że o tym powinni rozmawiac ze sobą ludzie, ktorzy poważnie traktują seks, a nie jako "zabawe" czy to na imprezie czy gdzieś. nie zamierzam taka być. Powiem Wam, że ja odkad już przestałam mieć kontakt z ta koleżanka, to stałam sie bardziej optymistką. mam teraz przy sobie takiego przyjaciela ( faceta ) z ktorym moge pogadać o WSZYSTKIM. I ON naprawde mnie bardzo szanuje i lubi mnie taka jaka jestem. ale chce jeszcze miłości <3 Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować? - przez Anusiawawa - 12-12-2012, 08:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS