Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
11-12-2012, 12:56,
#55
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
Podziwiam Cię Basiu za to, że po tym wszystkim jesteś dzielna i nie poddałaś sie, kiedy mąż Cię zdradzał. W zyciu spotykamy różnych ludzi. Najpierw wydaja nam sie kimś dobrym, z kim warto wiązać dalszą przyszłosc...ale po jakimś czasie ta osoba robi nam podłe świnstwa. ja miałam kiedys przyjaciółkę, z którą byłyśmy bardzo bliskie, ale w pewnym momencie zmieniła towarzystwo i zaczeła mnie oczerniać, mówić mi że nie nadaje sie do życia w społeczeństwie, bo jestem cicha i spokojna...że nie rozmawiam z nia nigdy o seksie ani innych takich sprawach. nie czułam potrzeby...a ona wyśmiewała mnie,że nie mam chłopaka,że to wstyd...oczerniała mój styl ubierania sie. było mi bardzo przykro. 2 lata nie mogłam jakoś dojśc do siebie. dzis jestem inna, dojrzałam i staram sie żyć od nowa i poznałam wiele wspaniałych osób, ktore sa mi bliskie i akceptują mnie taką, jaka jestem i mam tez w sobie teraz tyle siły do walki o siebie i o swoje życie. !
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować? - przez Anusiawawa - 11-12-2012, 12:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS