Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
11-12-2012, 10:39,
#54
Rainbow  RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
Witam Was serdecznie. Watek Zdrady zostal ostatnio poruszony miesiac temu. Niestety musze przyznac ze fakt zdrady dotknal mnie osobiscie w ostatnim czasie (ostatnie 11 m-cy). Dowiedzialam sie, ze moje malzenstwo skonczylo sie okolo 5, 6 lat temu. Maz zaczal mnie zdradzac - najpierw byly to skoki w bok.Przez meskich forumowiczow okreslane jako incydenty seksualne (w wykonaniu mezczyzn niegrozne), ostatniego roku zwiazal sie maz z kobieta emocjonalnie (ten rodzaj zdrady jest naganny dla pan).
Zaczelismy zyc w trojke o czym maz mnie oczywiscie nie poinformowal.
Ups ale wszystko wykrylam.
Jakie emocje mna rzadzily moze wiedziec tylko osoba ktora tez byla zdradzona.
Znalazlam sposob na wyrzucenie ze mnie zlych emocji (goraco polecam).
Kolejno skontaktowalam sie z kochankami ktore przeszly przez lozko mojego meza.
Urzadzilam mu pieklo bo panie rykoszetem daly mu w leb za moje wizyty, listy i wprowadzenie niepokoju w ich zwiazkach. Jak on sie teraz boi podniesc sluchawke telefonu, odebrac sms albo mail. Nie spi po nocach, boi sie zemsty partnerow kochanek.
Bo wiele pan bylo mezatkami albo ta ostatnia zyje w zwiazku z partnerem od 15 lat.
Cala swoja zla energie zuzylam na to aby moja krzywda wrocila do mojego meza.
Zdradzane panie albo panie podejrzewajace swojego partnera o zdrade zrobcie tak jak ja.
Kupcie sprzet szpiegowski i zainstalujcie go na komputerze, w telefonie i podrzuccie pluskwe w samochodzie lubego.
Od czego sa programy szpiegowskie, gps-y itp., itd. o tym wszystkim mozecie sie dowiedziec od uprzejmego ekspedienta w sklepie ze sprzetem szpiegowskim.
Efekty przeszly moje oczekiwania. Wiem wszystko chociaz moj maz idzie w zaparte.
Ja teraz lize powoli rany, mieszkam osobno i eureka zaczynam sie dobrze czuc w roli singla.
Zaczelam teraz tylko myslec o sobie. Zaczelam nauke j.angielskiego, chodze do Parku Wodnego na areobik i tance. Chce podrozowac i odwiedzac moje dawne kolezanki ( dotychczas byl szlaban bo moj pan zadnej nie lubil, a one mnie pamietaja,odezwaly sie i chetnie sie ze mna spotkaja. W kraju i zagranica).
ZYJE.
Maz juz dla mnie nie istnieje. Wink
Nie mam zamiaru mu wybaczac ale tez zle mu nie zycze. Rachunki wyrownalam i ide do przodu z podniesiona glowa swoja juz droga.
Potrzebuje ktoras wsparcia chetnie pomoge porada jesli bede potrafila
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować? - przez basia53 - 11-12-2012, 10:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS