Forum dla Singli i Samotnych
Surf Trip?? - Wersja do druku

+- Forum dla Singli i Samotnych (https://forum.singlerelax.pl)
+-- Dział: Ruszajmy Razem... (https://forum.singlerelax.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Jadę do... (https://forum.singlerelax.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Surf Trip?? (/thread-5.html)

Strony: 1 2


Surf Trip?? - Ilonalane - 22-11-2011

Może ktoś ma ochotę wyruszyć w poszukiwaniu fal?
W zeszłym roku udało się grupowo odwiedzić wyspy kanaryjskie i złapałam bakcyla...
Co prawda jestem początkująca, ale to nie jest istotne, bo uczucie jest nie do opisania Big Grin
To dopeiro się nazywa wolność...
Myślałam o wyspach kanaryjskich lub Portugalii ponownie w 2012 - luty...
Koszty mojego wyjazdu zamknęły się w 1500 zł Smile Zapewne zależy kto co lubi i na co wydaje -więc jest to wersja dla oszczędnych.
Co prawda nie przesadzałam z życiem nocnym i knajpami, ale całe dnie w oceanie na desce i zwiedzenie wyspy jak najbardziej.
(jaskinia, park narodowy - wulkan, jak też jeszcze inne miejsca z niesamowitymi widokami...)

Może są tu osoby chętne na przygodę? Smile



RE: Surf Trip?? - ewcia25 - 22-11-2011

Witaj,

Przeczytałam i ciekawa jestem jaką Wyspę odwiedziłaś? Ja byłam 2 lata temu na Lanzarote i bardzo miło wspominam ten wypad. A bakcyla też złapałam i ten rok należał do Grecji, a konkretnie wyspa Rhodos. Fajnie, ale nie polecam przed sezonem.


RE: Surf Trip?? - Ilonalane - 22-11-2011

Również padło na Lanzarotę Big Grin co tu dużo mówić...to trzeba zobaczyć...
Wink
w tym roku myślę o Fuertaventura...


RE: Surf Trip?? - beata - 22-11-2011

Hej!

Marzę o takiej wyprawie! Jeszcze nie umiem nic w temacie, ale zawsze chciałam się nauczyć, kto wie..Smile


RE: Surf Trip?? - Ilonalane - 22-11-2011

PolecamSmile
Też zwlekałam, aż w końcu wyszło całkiem spontanicznie - na wariata wręcz Big Grin , ale teraz wiem na 100%, że trzeba się ruszyć z tego zimnego kraju Smile w bardziej słoneczne miejsca...


RE: Surf Trip?? - Wojtek - 22-11-2011

Noooo... nabiłaś mi ćwieka teraz :-)
Zszokowany jestem ceną - zawsze myślałem że taki wyjazd to kilkakrotnie więcej. Powiem szczerze że nigdy nie byłem w tzw. ciepłych krajach. Dużo podróżuję, ale niestety służbowo i raczej w te same miejsca. No i to nie jest to samo...
A więc wstępnie się piszę :-)


RE: Surf Trip?? - Thrill - 22-11-2011

(22-11-2011, 16:17)Ilonalane napisał(a): Również padło na Lanzarotę Big Grin co tu dużo mówić...to trzeba zobaczyć...
Wink
w tym roku myślę o Fuertaventura...

byłam.... po prostu bajka. w styczniu lecę na Teneryffffkę Wink


RE: Surf Trip?? - Ilonalane - 23-11-2011

(22-11-2011, 19:28)Wojtek napisał(a): Noooo... nabiłaś mi ćwieka teraz :-)
Zszokowany jestem ceną - zawsze myślałem że taki wyjazd to kilkakrotnie więcej. Powiem szczerze że nigdy nie byłem w tzw. ciepłych krajach. Dużo podróżuję, ale niestety służbowo i raczej w te same miejsca. No i to nie jest to samo...
A więc wstępnie się piszę :-)

Również myślałam, że to drogie destynacje...jednak da się to zgrabnie wymyślić - tylko fajnie jest właśnie większą grupką żeby było bezpieczniej i fajniej Smile
Trzeba dodać, że faktycznie jest też kilka minusów. To, że sami załatwiamy wszystko - loty, spanie, wynajem samochodu....
Loty z przesiadkami i przesiadywaniem na lotnisku wiele godzin...jest to męczące...ale jak już się dotrze to się zapomina o wszystkim Smile
Za to robisz co chcesz...



RE: Surf Trip?? - DeeDee - 23-11-2011

Hej, brzmi zachęcająco.. jeśli dałoby się to wszystko zamknąć we wspomnianej kwocie to byłoby super. Do lutego jeszcze trochę czasu..będę śledzić wątekBig Grin


RE: Surf Trip?? - zainteresowana - 24-11-2011

No prosze, widze ze mamy juz niezłą ekipę. Jeśli nie wypali mój wyjazd do Wietnamu i Malezji, to ja też się pisze. A jeździcie na desce czy kite?