Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Surf Trip??
22-11-2011, 15:30,
#1
Surf Trip??
Może ktoś ma ochotę wyruszyć w poszukiwaniu fal?
W zeszłym roku udało się grupowo odwiedzić wyspy kanaryjskie i złapałam bakcyla...
Co prawda jestem początkująca, ale to nie jest istotne, bo uczucie jest nie do opisania Big Grin
To dopeiro się nazywa wolność...
Myślałam o wyspach kanaryjskich lub Portugalii ponownie w 2012 - luty...
Koszty mojego wyjazdu zamknęły się w 1500 zł Smile Zapewne zależy kto co lubi i na co wydaje -więc jest to wersja dla oszczędnych.
Co prawda nie przesadzałam z życiem nocnym i knajpami, ale całe dnie w oceanie na desce i zwiedzenie wyspy jak najbardziej.
(jaskinia, park narodowy - wulkan, jak też jeszcze inne miejsca z niesamowitymi widokami...)

Może są tu osoby chętne na przygodę? Smile
22-11-2011, 15:52,
#2
RE: Surf Trip??
Witaj,

Przeczytałam i ciekawa jestem jaką Wyspę odwiedziłaś? Ja byłam 2 lata temu na Lanzarote i bardzo miło wspominam ten wypad. A bakcyla też złapałam i ten rok należał do Grecji, a konkretnie wyspa Rhodos. Fajnie, ale nie polecam przed sezonem.
22-11-2011, 16:17,
#3
RE: Surf Trip??
Również padło na Lanzarotę Big Grin co tu dużo mówić...to trzeba zobaczyć...
Wink
w tym roku myślę o Fuertaventura...
22-11-2011, 16:34,
#4
RE: Surf Trip??
Hej!

Marzę o takiej wyprawie! Jeszcze nie umiem nic w temacie, ale zawsze chciałam się nauczyć, kto wie..Smile
22-11-2011, 16:50,
#5
RE: Surf Trip??
PolecamSmile
Też zwlekałam, aż w końcu wyszło całkiem spontanicznie - na wariata wręcz Big Grin , ale teraz wiem na 100%, że trzeba się ruszyć z tego zimnego kraju Smile w bardziej słoneczne miejsca...
22-11-2011, 19:28,
#6
RE: Surf Trip??
Noooo... nabiłaś mi ćwieka teraz :-)
Zszokowany jestem ceną - zawsze myślałem że taki wyjazd to kilkakrotnie więcej. Powiem szczerze że nigdy nie byłem w tzw. ciepłych krajach. Dużo podróżuję, ale niestety służbowo i raczej w te same miejsca. No i to nie jest to samo...
A więc wstępnie się piszę :-)
22-11-2011, 21:50,
#7
RE: Surf Trip??
(22-11-2011, 16:17)Ilonalane napisał(a): Również padło na Lanzarotę Big Grin co tu dużo mówić...to trzeba zobaczyć...
Wink
w tym roku myślę o Fuertaventura...

byłam.... po prostu bajka. w styczniu lecę na Teneryffffkę Wink
23-11-2011, 01:43,
#8
RE: Surf Trip??
(22-11-2011, 19:28)Wojtek napisał(a): Noooo... nabiłaś mi ćwieka teraz :-)
Zszokowany jestem ceną - zawsze myślałem że taki wyjazd to kilkakrotnie więcej. Powiem szczerze że nigdy nie byłem w tzw. ciepłych krajach. Dużo podróżuję, ale niestety służbowo i raczej w te same miejsca. No i to nie jest to samo...
A więc wstępnie się piszę :-)

Również myślałam, że to drogie destynacje...jednak da się to zgrabnie wymyślić - tylko fajnie jest właśnie większą grupką żeby było bezpieczniej i fajniej Smile
Trzeba dodać, że faktycznie jest też kilka minusów. To, że sami załatwiamy wszystko - loty, spanie, wynajem samochodu....
Loty z przesiadkami i przesiadywaniem na lotnisku wiele godzin...jest to męczące...ale jak już się dotrze to się zapomina o wszystkim Smile
Za to robisz co chcesz...
23-11-2011, 12:12,
#9
RE: Surf Trip??
Hej, brzmi zachęcająco.. jeśli dałoby się to wszystko zamknąć we wspomnianej kwocie to byłoby super. Do lutego jeszcze trochę czasu..będę śledzić wątekBig Grin
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
24-11-2011, 10:25,
#10
RE: Surf Trip??
No prosze, widze ze mamy juz niezłą ekipę. Jeśli nie wypali mój wyjazd do Wietnamu i Malezji, to ja też się pisze. A jeździcie na desce czy kite?
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS