Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Hallo Wrocław!!! Jest tam ktoś?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Cześć, mam na imię Ania, 32 l. mieszkam w okolicy Wrocławia, może dołączy do mnie ktoś z Dolnego Śląska, kto będzie miał ochotę wyskoczyć czasami do Wrocławia, do teatru, kina, koncert, na tańce, piwo, kawę itp... itd... Pozdrawiam
Melduję się, że jestem (z bliższych lub dalszych) okolic Wrocka Smile
(25-11-2011, 21:29)Aprilka napisał(a): [ -> ]Melduję się, że jestem (z bliższych lub dalszych) okolic Wrocka Smile


cześc, witam serdecznie, myślałam, że już nikt z okolicy nie dołączy Sad
(26-11-2011, 16:24)Swanna napisał(a): [ -> ]
(25-11-2011, 21:29)Aprilka napisał(a): [ -> ]Melduję się, że jestem (z bliższych lub dalszych) okolic Wrocka Smile


cześc, witam serdecznie, myślałam, że już nikt z okolicy nie dołączy Sad
Aniu, forum dopiero zaczyna się rozkręcać, na pewno będzie nas więcej Big Grin
Nie wiem, ile to jest wymagane BLIŻEJ i z której strony tego Wro lepiej, ale ja jestem z Lubina i raczej bez większych problemów jestem w stanie pojawić się w stolicy Dolnego Śląska Smile
No, może nie na samą kawę (tym bardziej, że takowych trunków nie pijam - herbatofil Tongue), ale jakieś ciekawe kino, teatr, koncert...
Potupajki też mogę sobie darować - brak talentu Cool
W takim razie sprawdzamy repertuary i... Big Grin
Ja chętnie wybiorę się do Wrocka dla samej przedświątecznej atmosfery jaka zaczyna się powoli tworzyć i tego Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który dodaje miastu tyle uroku Smile A jeśli do tego będzie jeszcze miłe towarzystwo to już w ogóle super Big Grin
Oki doki! Ja już się piszę na kino/teatr/filharmonię, czy co tam jeszcze ciekawego w repertuarze + gorąca herbata z rumem i ten Kiermasz Wink
Big Grin
Masz już coś ciekawego na oku? Ja raczej filharmonię odpuszczę, ale teatr / kino bardzo chętnie Smile

PS. Swanna where are you?
Właściwie to jeszcze nie przyglądałem się repertuarom, ale skoro klaruje się spotkanie w większym gronie, to coś obczaję Wink
Chętnie także poznam Twoje/Wasze sugestie, gdyż nie znam za bardzo możliwości miasta, a jestem otwarty na wszelkie propozycje Smile
Jeśli chodzi o kino, to mam swój typ, ale nie każdy może być zainteresowany, a nie chcę narzucać swojego pomysłu... Może wymyślimy coś z teatrem Smile
A, no i zostaje nam jeszcze kwestia terminu Smile

http://wroclaw.dlastudenta.pl/teatr/repe...-12,7.html

Ja też nie jestem aż tak "oblatana" w możliwościach miasta Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6