Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hallo Wrocław!!! Jest tam ktoś?
24-11-2011, 20:43,
#1
Hallo Wrocław!!! Jest tam ktoś?
Cześć, mam na imię Ania, 32 l. mieszkam w okolicy Wrocławia, może dołączy do mnie ktoś z Dolnego Śląska, kto będzie miał ochotę wyskoczyć czasami do Wrocławia, do teatru, kina, koncert, na tańce, piwo, kawę itp... itd... Pozdrawiam
Odpowiedz
25-11-2011, 21:29,
#2
RE: Hallo Wrocław!!! Jest tam ktoś?
Melduję się, że jestem (z bliższych lub dalszych) okolic Wrocka Smile
Odpowiedz
26-11-2011, 16:24,
#3
RE: Hallo Wrocław!!! Jest tam ktoś?
(25-11-2011, 21:29)Aprilka napisał(a): Melduję się, że jestem (z bliższych lub dalszych) okolic Wrocka Smile


cześc, witam serdecznie, myślałam, że już nikt z okolicy nie dołączy Sad
Odpowiedz
27-11-2011, 12:30,
#4
RE: Hallo Wrocław!!! Jest tam ktoś?
(26-11-2011, 16:24)Swanna napisał(a):
(25-11-2011, 21:29)Aprilka napisał(a): Melduję się, że jestem (z bliższych lub dalszych) okolic Wrocka Smile


cześc, witam serdecznie, myślałam, że już nikt z okolicy nie dołączy Sad
Aniu, forum dopiero zaczyna się rozkręcać, na pewno będzie nas więcej Big Grin
Odpowiedz
29-11-2011, 18:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2011, 18:35 przez m4ly.)
#5
RE: Hallo Wrocław!!! Jest tam ktoś?
Nie wiem, ile to jest wymagane BLIŻEJ i z której strony tego Wro lepiej, ale ja jestem z Lubina i raczej bez większych problemów jestem w stanie pojawić się w stolicy Dolnego Śląska Smile
No, może nie na samą kawę (tym bardziej, że takowych trunków nie pijam - herbatofil Tongue), ale jakieś ciekawe kino, teatr, koncert...
Potupajki też mogę sobie darować - brak talentu Cool
m4ly... jest ten świat!
Odpowiedz
29-11-2011, 21:32,
#6
RE: Hallo Wrocław!!! Jest tam ktoś?
W takim razie sprawdzamy repertuary i... Big Grin
Ja chętnie wybiorę się do Wrocka dla samej przedświątecznej atmosfery jaka zaczyna się powoli tworzyć i tego Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który dodaje miastu tyle uroku Smile A jeśli do tego będzie jeszcze miłe towarzystwo to już w ogóle super Big Grin
Odpowiedz
29-11-2011, 22:06,
#7
RE: Hallo Wrocław!!! Jest tam ktoś?
Oki doki! Ja już się piszę na kino/teatr/filharmonię, czy co tam jeszcze ciekawego w repertuarze + gorąca herbata z rumem i ten Kiermasz Wink
m4ly... jest ten świat!
Odpowiedz
29-11-2011, 22:12,
#8
RE: Hallo Wrocław!!! Jest tam ktoś?
Big Grin
Masz już coś ciekawego na oku? Ja raczej filharmonię odpuszczę, ale teatr / kino bardzo chętnie Smile

PS. Swanna where are you?
Odpowiedz
29-11-2011, 22:42,
#9
RE: Hallo Wrocław!!! Jest tam ktoś?
Właściwie to jeszcze nie przyglądałem się repertuarom, ale skoro klaruje się spotkanie w większym gronie, to coś obczaję Wink
Chętnie także poznam Twoje/Wasze sugestie, gdyż nie znam za bardzo możliwości miasta, a jestem otwarty na wszelkie propozycje Smile
m4ly... jest ten świat!
Odpowiedz
29-11-2011, 23:00,
#10
RE: Hallo Wrocław!!! Jest tam ktoś?
Jeśli chodzi o kino, to mam swój typ, ale nie każdy może być zainteresowany, a nie chcę narzucać swojego pomysłu... Może wymyślimy coś z teatrem Smile
A, no i zostaje nam jeszcze kwestia terminu Smile

http://wroclaw.dlastudenta.pl/teatr/repe...-12,7.html

Ja też nie jestem aż tak "oblatana" w możliwościach miasta Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS