Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Łyżwy, lodowisko (Warszawa)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest ktoś chętny na zimowe szusy na łyżwach na Stegnach tudzież innym lodowisku (do ustalenia)?

W zeszłym roku po 22 latach znowu założyłam łyżwy i dałam radę Smile

Co do terminu to też do ustalenia, byle zdążyć przed wiosną Smile

P.s. Nie trzeba mieć swojego sprzętu, na miejscu można wypożyczyć za niewielką opłatą.
A czemu nie? Ja chętnie wytnę parę orłów na lodzie, tzn. na d.... Big Grin
Kiedyś jeździłam całkiem nieźle, ale to było 18-20 lat temu. Ostatni raz założyłam łyżwy 3 lata temu i też było nie najgorzej. Tylko okropnie bolały mnie nogi. Okropnie! Zaliczyłam na początku trzy gleby, a potem to już jakoś poszło.

A tak w ogóle to jest lodowisko w Parku Moczydło! I to kryte, hehe!
Tutaj można poczytać http://www.parkwodnymoczydlo.pl/lodowisko.htm

No i jest jeszcze Torwar http://www.torwar.pl/

A do końca stycznia ma być już otwarte lodowisko na Bemowie koło ratusza. Zupełnie za free!
Moczydło, to rzut beretem ode mnie.. Smile to lodowisko też zaliczyłam w zeszłym roku, ale w porównaniu ze Stegnami jest bardzo malutkie. Ale jak dla mnie idealne Smile

No to jest nas na początek dwie, proponuję wziąć pod uwagę termin - któryś z pierwszych weekendów lutego Smile
OK. Trochę poczekamy i miejmy nadzieję, że ktoś się jeszcze przyłączy Big Grin
Co do terminów - jeszcze nie wiem na 100% ale może się tak zdarzyć, że dwa pierwsze weekendy lutego będę mieć zajęte, no chyba że po 17-tej, ale to trochę lipa, bo będzie już ciemno.
Co do lodowiska - jak dla mnie mogą być Stegny, Moczydło, Torwar... wsio ryba! Na Stegnach 27 stycznia kończy się "Zima w Mieście" więc nawet następny weekend wchodzi w grę Big Grin
teraz odwilż więc na lodowiskach breja, tak więc nie ma co się z tym śpieszyć.
wróćmy do tematu na początku lutego Smile
czas odświeżyć wątek.. proponuję wypad na łyżwy w sobotę 18/02 jeśli w ten dzień nie będzie syberyjskiego mrozu ani chlapy.
W tym czasie może być już znośnie. Podobno mrozy mają zacząć maleć, ale nadal będzie na minusie. A do tego jakby jeszcze wyszło w dzień słonko to już w ogóle giciocha ;-)
żeby nie było, że zapodałam i zapomniałam - dla mnie ta sobota jest OK tak w godzinach 15-19 Smile

w tv mówią, że ma być odwilż.. ale Park Moczydło jest kryty i chłodzony to powinno być OK.

Ręka pod budkę, bo za minutkę... Smile