Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łyżwy, lodowisko (Warszawa)
19-01-2012, 09:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2012, 09:32 przez DeeDee.)
#1
Łyżwy, lodowisko (Warszawa)
Jest ktoś chętny na zimowe szusy na łyżwach na Stegnach tudzież innym lodowisku (do ustalenia)?

W zeszłym roku po 22 latach znowu założyłam łyżwy i dałam radę Smile

Co do terminu to też do ustalenia, byle zdążyć przed wiosną Smile

P.s. Nie trzeba mieć swojego sprzętu, na miejscu można wypożyczyć za niewielką opłatą.
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
19-01-2012, 15:47,
#2
RE: Łyżwy, lodowisko (Warszawa)
A czemu nie? Ja chętnie wytnę parę orłów na lodzie, tzn. na d.... Big Grin
Kiedyś jeździłam całkiem nieźle, ale to było 18-20 lat temu. Ostatni raz założyłam łyżwy 3 lata temu i też było nie najgorzej. Tylko okropnie bolały mnie nogi. Okropnie! Zaliczyłam na początku trzy gleby, a potem to już jakoś poszło.

A tak w ogóle to jest lodowisko w Parku Moczydło! I to kryte, hehe!
Tutaj można poczytać http://www.parkwodnymoczydlo.pl/lodowisko.htm

No i jest jeszcze Torwar http://www.torwar.pl/

A do końca stycznia ma być już otwarte lodowisko na Bemowie koło ratusza. Zupełnie za free!
19-01-2012, 15:51, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2012, 15:54 przez DeeDee.)
#3
RE: Łyżwy, lodowisko (Warszawa)
Moczydło, to rzut beretem ode mnie.. Smile to lodowisko też zaliczyłam w zeszłym roku, ale w porównaniu ze Stegnami jest bardzo malutkie. Ale jak dla mnie idealne Smile

No to jest nas na początek dwie, proponuję wziąć pod uwagę termin - któryś z pierwszych weekendów lutego Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
19-01-2012, 17:23,
#4
RE: Łyżwy, lodowisko (Warszawa)
OK. Trochę poczekamy i miejmy nadzieję, że ktoś się jeszcze przyłączy Big Grin
Co do terminów - jeszcze nie wiem na 100% ale może się tak zdarzyć, że dwa pierwsze weekendy lutego będę mieć zajęte, no chyba że po 17-tej, ale to trochę lipa, bo będzie już ciemno.
Co do lodowiska - jak dla mnie mogą być Stegny, Moczydło, Torwar... wsio ryba! Na Stegnach 27 stycznia kończy się "Zima w Mieście" więc nawet następny weekend wchodzi w grę Big Grin
20-01-2012, 09:58,
#5
RE: Łyżwy, lodowisko (Warszawa)
teraz odwilż więc na lodowiskach breja, tak więc nie ma co się z tym śpieszyć.
wróćmy do tematu na początku lutego Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
06-02-2012, 10:20,
#6
RE: Łyżwy, lodowisko (Warszawa)
czas odświeżyć wątek.. proponuję wypad na łyżwy w sobotę 18/02 jeśli w ten dzień nie będzie syberyjskiego mrozu ani chlapy.
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
06-02-2012, 17:33,
#7
RE: Łyżwy, lodowisko (Warszawa)
W tym czasie może być już znośnie. Podobno mrozy mają zacząć maleć, ale nadal będzie na minusie. A do tego jakby jeszcze wyszło w dzień słonko to już w ogóle giciocha ;-)
16-02-2012, 15:27, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2012, 15:31 przez DeeDee.)
#8
RE: Łyżwy, lodowisko (Warszawa)
żeby nie było, że zapodałam i zapomniałam - dla mnie ta sobota jest OK tak w godzinach 15-19 Smile

w tv mówią, że ma być odwilż.. ale Park Moczydło jest kryty i chłodzony to powinno być OK.

Ręka pod budkę, bo za minutkę... Smile

Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS