Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Opener 2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na pewno wybieram się na najbliższego Opener'a.
Czasu jeszcze sporo, ale można już teraz zacząć się umawiać.
Pierwszy raz pojechałem trzy lata temu i od tamtej pory jeżdżę co roku.
Jeśli znajdą się chętni to można się dogadać i umówić na wspólny wyjazd, zawczasu zarezerwować kwatery. Chociaż ostatnio pojechałem na żywioł - moi znajomi wymiękli w ostatniej chwili - i, ponieważ o kwatery już było ciężko, spałem w śpiworze pod gołym niebem. A rano połączyłem przyjemne z pożytecznym i pojechałem do Aqua Parku w Sopocie wziąć prysznic i popływać - tak więc i tę opcję mam już rozpoznaną :-)
brzmi dziko, tak jak lubię Wink sprawdziłam w necie impreza jest planowana na 4-7 lipca, może być fajne otwarcie sezonu letniego Smile będę obserwować wątek.
to i ja przyłączę się do obserwacji wątku Wink jak szaleć to szaleć heh Wink ciekawie może się zapowiadać
Do lipca wprawdzie daleko, ale czy ktoś jeszcze zastanawia się nad wyjazdem na Opener Festival? Bo ja jestem bardzo chętna Smile

Wojtek coś zniknął z naszego forum, więc jak nie on, to ja jestem chętna poprowadzić temat Smile
z racji że jestem z miejsca openerowego czyli Gdynia , na sam festival się nie wybieram ( zlot motocyklowy w weekend ) ale może uda się w pierwszych dniach festivalu spotkać i poznać (Wojtka już znam ) przy piwko