Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opener 2012
11-12-2011, 07:43,
#1
Music  Opener 2012
Na pewno wybieram się na najbliższego Opener'a.
Czasu jeszcze sporo, ale można już teraz zacząć się umawiać.
Pierwszy raz pojechałem trzy lata temu i od tamtej pory jeżdżę co roku.
Jeśli znajdą się chętni to można się dogadać i umówić na wspólny wyjazd, zawczasu zarezerwować kwatery. Chociaż ostatnio pojechałem na żywioł - moi znajomi wymiękli w ostatniej chwili - i, ponieważ o kwatery już było ciężko, spałem w śpiworze pod gołym niebem. A rano połączyłem przyjemne z pożytecznym i pojechałem do Aqua Parku w Sopocie wziąć prysznic i popływać - tak więc i tę opcję mam już rozpoznaną :-)
11-12-2011, 21:36,
#2
RE: Opener 2012
brzmi dziko, tak jak lubię Wink sprawdziłam w necie impreza jest planowana na 4-7 lipca, może być fajne otwarcie sezonu letniego Smile będę obserwować wątek.
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
12-12-2011, 01:24,
#3
RE: Opener 2012
to i ja przyłączę się do obserwacji wątku Wink jak szaleć to szaleć heh Wink ciekawie może się zapowiadać
17-02-2012, 11:29,
#4
RE: Opener 2012
Do lipca wprawdzie daleko, ale czy ktoś jeszcze zastanawia się nad wyjazdem na Opener Festival? Bo ja jestem bardzo chętna Smile

Wojtek coś zniknął z naszego forum, więc jak nie on, to ja jestem chętna poprowadzić temat Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
19-02-2012, 08:37,
#5
RE: Opener 2012
z racji że jestem z miejsca openerowego czyli Gdynia , na sam festival się nie wybieram ( zlot motocyklowy w weekend ) ale może uda się w pierwszych dniach festivalu spotkać i poznać (Wojtka już znam ) przy piwko
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS