Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co jecie, żeby panować nad sylwetką
03-03-2014, 12:32,
#21
RE: Co jecie, żeby panować nad sylwetką
Kilkanaście lat temu przeszedłem na wegetarianizm a potem na weganizm. Na początku nie chodziło o sylwetkę, zdrowie itd. ale przy okazji okazało się, że moje ciało baaardzo na tym skorzystało. Mam mnóstwo energii, jestem zdrowy i uprawiam aktywnie sport. A wszystko z pożytkiem dla mnie, dla zwierząt i planety Smile
Odpowiedz
13-03-2014, 11:59,
#22
RE: Co jecie, żeby panować nad sylwetką
(03-03-2014, 12:32)adams474 napisał(a): Kilkanaście lat temu przeszedłem na wegetarianizm a potem na weganizm. Na początku nie chodziło o sylwetkę, zdrowie itd. ale przy okazji okazało się, że moje ciało baaardzo na tym skorzystało. Mam mnóstwo energii, jestem zdrowy i uprawiam aktywnie sport. A wszystko z pożytkiem dla mnie, dla zwierząt i planety Smile
Witaj w klubie! Mam tak samo stary Smile
Odpowiedz
13-03-2014, 22:46,
#23
RE: Co jecie, żeby panować nad sylwetką
ja też mam mnóstwo energii, jestem zdrowa i uprawiam regularnie sport, ale pozostałam przy goloneczce w piwie i polędwiczkach w sosie grzybowym - polecam pyyycha, uwielbiam niezdrowe jedzonko, może to trauma z dzieciństwa, że jak coś zdrowe, to niekoniecznie smaczne
oczywiście każdy sam sobie układa jadłospis, ja swój lubię i bardzo mi służy myślę, że przy nim zostanę, bo seks i dobre jedzonko, to jedne z fajniejszych rzeczy - hmm
o planetę i zwierzęta zadbam w inny sposób
może to nie popularne poglądy, ale szczere
Odpowiedz
24-03-2014, 15:55,
#24
RE: Co jecie, żeby panować nad sylwetką
Ja myślę, że przede wszystkim trzeba też dużo ćwiczyć. Dobrać odpowiednią dietę, żeby była w harmonii z treningami. Tylko ciężko na coś się zdecydować przy takiej ilości diet;O
Odpowiedz
25-03-2014, 15:29,
#25
RE: Co jecie, żeby panować nad sylwetką
bez kitu. A wszystkiego nie ma co próbować bo to się chyba mija z celem
Odpowiedz
03-04-2014, 18:49,
#26
RE: Co jecie, żeby panować nad sylwetką
No sylwetka jest wazna dla kazdej kobiety nie tylko dla syngielki. Przynajmniej powina byc ale bez przesady nikt nie musi miec figure osy.

Ja probuje sie zdrowo odzywiac i regularnie jest ale to nie proste w tych czasach.
Ja chodze na silownie ale to robie dla dobrego samopoczucia.
A dzis mam dola bo uwazam sie za gruba i wogule.
Odpowiedz
15-04-2014, 07:46,
#27
RE: Co jecie, żeby panować nad sylwetką
Jem warzywa i uprawiam sport. Więcej mi nie potrzeba, bo mam taki metabolizm.
Odpowiedz
18-04-2014, 09:54,
#28
RE: Co jecie, żeby panować nad sylwetką
Ja szczerze powiem, że mi nic nie zaszkodzi, jak jem za dużo przez jakiś czas , czy jak za mało to waga i tak jest ta sama ;p. Jestem blogerem i interesuję się kulinariami lecz żywienie siebie nie ma jakiegoś większego wpływu również na moją sylwetkę . Pozdrawiam : )
Odpowiedz
22-04-2014, 07:43,
#29
RE: Co jecie, żeby panować nad sylwetką
Ja jem dużo, ale lekkie posiłki Smile
Odpowiedz
16-07-2014, 10:32,
#30
RE: Co jecie, żeby panować nad sylwetką
Nie jem mięsa ani innych junk foodów, więc linia sama w sobie się trzyma Smile dodajmy sportu i jest super.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS