Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pogaduszki...
12-01-2014, 19:24,
#1
pogaduszki...
Witaj Miziak - całe wieki się nie odzywałeś cóż tam słychać w pięknym Gdańsku. Piotrków dzisiaj pochmurny i zimny, nic nie sprzyjało spacerom - pozdrawiam
Odpowiedz
16-01-2014, 19:17,
#2
RE: Singlowe Podróże
(12-01-2014, 19:24)madzik napisał(a): Witaj Miziak - całe wieki się nie odzywałeś cóż tam słychać w pięknym Gdańsku. Piotrków dzisiaj pochmurny i zimny, nic nie sprzyjało spacerom - pozdrawiam

Nie odzywałem się bo jakoś nie było o czym. A tak po powrocie ze Starachowic za często tu nie siadałem.
Odpowiedz
16-01-2014, 22:02,
#3
RE: Singlowe Podróże
(16-01-2014, 19:17)Miziak napisał(a):
(12-01-2014, 19:24)madzik napisał(a): Witaj Miziak - całe wieki się nie odzywałeś cóż tam słychać w pięknym Gdańsku. Piotrków dzisiaj pochmurny i zimny, nic nie sprzyjało spacerom - pozdrawiam

Nie odzywałem się bo jakoś nie było o czym. A tak po powrocie ze Starachowic za często tu nie siadałem.

mam nadzieję, że to się zmieni Smile
teraz jedziemy do Ustronia - co Ty na to
Odpowiedz
19-01-2014, 21:35,
#4
RE: Singlowe Podróże
(16-01-2014, 22:02)madzik napisał(a):
(16-01-2014, 19:17)Miziak napisał(a):
(12-01-2014, 19:24)madzik napisał(a): Witaj Miziak - całe wieki się nie odzywałeś cóż tam słychać w pięknym Gdańsku. Piotrków dzisiaj pochmurny i zimny, nic nie sprzyjało spacerom - pozdrawiam

Nie odzywałem się bo jakoś nie było o czym. A tak po powrocie ze Starachowic za często tu nie siadałem.

mam nadzieję, że to się zmieni Smile
teraz jedziemy do Ustronia - co Ty na to
Madzik! To jest na końcu świata. Nie da rady.
Odpowiedz
19-01-2014, 21:40,
#5
RE: Singlowe Podróże
Miziak - szkoda może innym razem, ja jutro rezerwuję miejsce i jadę - po przyjeździe opowiem, czy organizacja się poprawiła - to jest z mojej strony wyciągnięcie ręki do organizatorów - mam nadzieję, że będę miała farta i będzie wszystko bez zastrzeżeń
Bawić się i tak będę dobrze bez względu na to, jak S.R. przyłożą się do wykonania swoich zadań
Odpowiedz
21-01-2014, 16:09,
#6
RE: Singlowe Podróże
(19-01-2014, 21:40)madzik napisał(a): Miziak - szkoda może innym razem, ja jutro rezerwuję miejsce i jadę - po przyjeździe opowiem, czy organizacja się poprawiła - to jest z mojej strony wyciągnięcie ręki do organizatorów - mam nadzieję, że będę miała farta i będzie wszystko bez zastrzeżeń
Bawić się i tak będę dobrze bez względu na to, jak S.R. przyłożą się do wykonania swoich zadań

Magdalenko ja wiem, jestem pewna że będziesz się bawić SUPER!!!Ty jesteś kobitką pozytywnie nastawioną do życia,ciepłą,optymistką kiedy trzeba to krzyczysz ale też i kochasz śmiech taniec życie i dobrą zabawę. S.R. powinno skorzystać z naszych uwag i naprawiać to co jest nie tak. Pozdrawiam cieplutko i życzę udanej zabawy.
Odpowiedz
21-01-2014, 17:02,
#7
RE: Singlowe Podróże
(21-01-2014, 16:09)Honorata napisał(a):
(19-01-2014, 21:40)madzik napisał(a): Miziak - szkoda może innym razem, ja jutro rezerwuję miejsce i jadę - po przyjeździe opowiem, czy organizacja się poprawiła - to jest z mojej strony wyciągnięcie ręki do organizatorów - mam nadzieję, że będę miała farta i będzie wszystko bez zastrzeżeń
Bawić się i tak będę dobrze bez względu na to, jak S.R. przyłożą się do wykonania swoich zadań

Magdalenko ja wiem, jestem pewna że będziesz się bawić SUPER!!!Ty jesteś kobitką pozytywnie nastawioną do życia,ciepłą,optymistką kiedy trzeba to krzyczysz ale też i kochasz śmiech taniec życie i dobrą zabawę. S.R. powinno skorzystać z naszych uwag i naprawiać to co jest nie tak. Pozdrawiam cieplutko i życzę udanej zabawy.
dzięki kochana za miłe słowa - będę się zatem bawiła za Ciebie i za siebie Smile
Odpowiedz
21-01-2014, 18:52, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2014, 19:07 przez Honorata.)
#8
RE: Singlowe Podróże
(21-01-2014, 17:02)madzik napisał(a):
(21-01-2014, 16:09)Honorata napisał(a):
(19-01-2014, 21:40)madzik napisał(a): Miziak - szkoda może innym razem, ja jutro rezerwuję miejsce i jadę - po przyjeździe opowiem, czy organizacja się poprawiła - to jest z mojej strony wyciągnięcie ręki do organizatorów - mam nadzieję, że będę miała farta i będzie wszystko bez zastrzeżeń
Bawić się i tak będę dobrze bez względu na to, jak S.R. przyłożą się do wykonania swoich zadań

Magdalenko ja wiem, jestem pewna że będziesz się bawić SUPER!!!Ty jesteś kobitką pozytywnie nastawioną do życia,ciepłą,optymistką kiedy trzeba to krzyczysz ale też i kochasz śmiech taniec życie i dobrą zabawę. S.R. powinno skorzystać z naszych uwag i naprawiać to co jest nie tak. Pozdrawiam cieplutko i życzę udanej zabawy.
dzięki kochana za miłe słowa - będę się zatem bawiła za Ciebie i za siebie Smile

Madziu wiem że tak będzie,jeżeli będzie zabawa taneczna to zatańcz za mnie taniec dowolny,wiem że zrobisz to profesjonalnie, bo para która tańczyła walca na balu sylwestrowym w Starachowicach i została nagrodzona jako najlepsza para to szlak mnie trafia, bo walc to jest tańcem szlachetnym ale podstawowe kroki to powinno się znać ale może ta skąpa i czerwona sukienka podziałała
Odpowiedz
24-01-2014, 23:16,
#9
RE: Singlowe Podróże
(21-01-2014, 18:52)Honorata napisał(a):
(21-01-2014, 17:02)madzik napisał(a):
(21-01-2014, 16:09)Honorata napisał(a):
(19-01-2014, 21:40)madzik napisał(a): Miziak - szkoda może innym razem, ja jutro rezerwuję miejsce i jadę - po przyjeździe opowiem, czy organizacja się poprawiła - to jest z mojej strony wyciągnięcie ręki do organizatorów - mam nadzieję, że będę miała farta i będzie wszystko bez zastrzeżeń
Bawić się i tak będę dobrze bez względu na to, jak S.R. przyłożą się do wykonania swoich zadań

Magdalenko ja wiem, jestem pewna że będziesz się bawić SUPER!!!Ty jesteś kobitką pozytywnie nastawioną do życia,ciepłą,optymistką kiedy trzeba to krzyczysz ale też i kochasz śmiech taniec życie i dobrą zabawę. S.R. powinno skorzystać z naszych uwag i naprawiać to co jest nie tak. Pozdrawiam cieplutko i życzę udanej zabawy.
dzięki kochana za miłe słowa - będę się zatem bawiła za Ciebie i za siebie Smile

Madziu wiem że tak będzie,jeżeli będzie zabawa taneczna to zatańcz za mnie taniec dowolny,wiem że zrobisz to profesjonalnie, bo para która tańczyła walca na balu sylwestrowym w Starachowicach i została nagrodzona jako najlepsza para to szlak mnie trafia, bo walc to jest tańcem szlachetnym ale podstawowe kroki to powinno się znać ale może ta skąpa i czerwona sukienka podziałała
Renia bo pomyślę, że zazdrość przez Ciebie przemówiła - niech im będzie na zdrowie - jedni mieli nagrodę za taniec, a drudzy otrzymali inne nagrody Big Grin
a taniec ma być przyjemnością dla tańczących, więc niech każdy tańczy jak umie, jak jeszcze osoby oglądające mają z tego uciechę, to już szczyt marzeń Wink
Odpowiedz
30-01-2014, 09:30,
#10
RE: Singlowe Podróże
A czy są tu jacyś fani Bieszczad? Bo ja co roku na majówkę jeżdżę w okolice Cisnej, mam tam ulubione schronisko do wypadów na połoniny i pojedyncze szczyty Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS