Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki stosunek macie do zwiazkow na odleglosc?
14-11-2014, 08:12,
#31
RE: Jaki stosunek macie do zwiazkow na odleglosc?
(16-10-2014, 22:05)nord57 napisał(a): ... Z perspektywy czasu przypuszczam ,że w przypadku mojego zwiazku kryzys nastąpił pod wpływem INWAZJI TOŻSAMOŚCI , która dotyka sporą grupe kobiet w okresie menopauzy. ...

Google milczy w temacie zjawiska. Gdzie można się dowiedzieć więcej?
Nie możemy nigdy, nawet przez najskrupulatniejsze badanie, poznać do końca ukrytych źródeł działania. Immanuel Kant
Odpowiedz
14-11-2014, 15:37,
#32
RE: Jaki stosunek macie do zwiazkow na odleglosc?
Proszę poszukać syndrom Gaguina, w tym samym temacie.
Odpowiedz
07-01-2015, 10:40,
#33
RE: Jaki stosunek macie do zwiazkow na odleglosc?
Moim zdaniem takie związki nie mają sensu
Odpowiedz
07-01-2015, 21:56,
#34
RE: Jaki stosunek macie do zwiazkow na odleglosc?
Nie wieżę w związki na odległość, myślę że duża część z nich prędzej czy później się rozpadnie, a tylko kilka jeśli będzie miało możliwość częstszego kontaktu po jakimś czasie zakończy się stałym związkiem. Kiedy się kogoś kocha, pragnie się być przy tej osobie, cieszyć się razem z nią jej szczęściem i wspierać w trudnych chwilach, jeśli to jest drugi koniec miasta to żaden problem wpaść za 20-30 minut i pocieszyć kiedy jest taka potrzeba. Problem pojawia się kiedy jest się na drugim końcu Polski, głos przez telefon, czy skype to nie to samo co obecność. Ludzie którzy chcą być razem chcą robić różne rzeczy również razem, i nie mówię tu tylko o pieszczotach, ale też o innych wspólnych zajęciach które spajają ludzi i pozwalają lepiej się poznać niż wymiana maili lub komfortowa rozmowa przez monitor, wspólne spacery, randki, wyjścia do klubów, do kawiarni, wspólne aktywności, wycieczki, imprezy z kolegami, wyjścia na firmowe imprezy, wspólne kursy tańca i inne takie, w zależności kto jakie ma hobby. Pewna potrzeba bliskości, namacalnej obecności jest niezbędna w związku by przetrwał i nie był tylko zabawą w pisanie listów do nieznajomej/nieznajomego.
Odpowiedz
08-01-2015, 18:22,
#35
RE: Jaki stosunek macie do zwiazkow na odleglosc?
Związek na odległość to jak seks w pojedynkę. Sam się człowiek łudzi, że to rzeczywiście to coś.
Odpowiedz
09-01-2015, 16:10,
#36
RE: Jaki stosunek macie do zwiazkow na odleglosc?
Związki na odległość są trudne, za dużo w nich tęsknoty i za dużo samotności, choćbyśmy nie wiem jak się kochali.
Odpowiedz
16-07-2016, 20:01,
#37
RE: Jaki stosunek macie do zwiazkow na odleglosc?
Heh...związek na odległość jest jak lizanie cukierka przez papierek...niby fajnie, ale nie czujesz słodyczy....prędzej czy później padnie. Przerobiłam takie 2...
Czy samemu, czy na odległość, i tak możesz liczyć tylko na siebie. Mentalnie wspomoże każdy, ale w trudnych chwilach i tak jesteś sama. Bo teleportacji jeszcze nikt nie opanował. Przykre, ale prawdziwe.
Odpowiedz
06-02-2017, 14:00,
#38
RE: Jaki stosunek macie do zwiazkow na odleglosc?
Znam małżeństwo które żyło ze sobą ponad dwa lata na odległość, a po pół roku od wspólnego zamieszkania po powrocie, wzięli ślub Smile , więc jest to możliwe.
Odpowiedz
12-02-2017, 11:24,
#39
RE: Jaki stosunek macie do zwiazkow na odleglosc?
Związek na odległość łatwy nie jest. Przerabiałam temat. Niby ktoś jest a tak naprawdę go nie ma....
Odpowiedz
10-04-2017, 12:21,
#40
RE: Jaki stosunek macie do zwiazkow na odleglosc?
Jak dla mnie to dosyc slaba opcja...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS