Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto lubi góry? Przyznawać się:)
14-01-2014, 19:37,
#1
Kto lubi góry? Przyznawać się:)
Jeżeli są wśród Was osoby lubiące chodzić po górach i szukające w razie czego towarzystwa do wędrówek, to dajcie znać.
Góry to jedna z moich pasji i wiele razy też i sama chodziłam po górach, co - nie przeczę - ma swój urok - ale chyba jednak zdecydowanie przyjemniej jest w towarzystwieSmile.
A zatem jakby ktoś się gdzieś wybierał, to niech da znać, ja najbliższy wyjazd chyba dopiero gdzieś na maj planuję - prawdopodobnie Pieniny.
Odpowiedz
14-01-2014, 21:25,
#2
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
Kocham góry, szczególnie latem Smile

Góry, górki i nawet doły i dołki.
Odpowiedz
14-01-2014, 23:18,
#3
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
no to ja też do Waszego klubu chcę się zapisać - lubię i chodzę - może nie zdobywam jakiś wybitnych szczytów, ale nie wymiękam
Odpowiedz
15-01-2014, 21:35,
#4
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
Dzięki dziewczyny za odzewBig Grin No to już wiem w razie czego do kogo uderzaćWink Ale żeby było weselej, to przydaliby się też w tym towarzystwie jacyś panowie, prawda?Wink Są tu jacyś górołazi? Oczywiście inne panie też są mile widziane i nikogo nie dyskryminujemyWink
Odpowiedz
15-01-2014, 21:47,
#5
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
Pamiętajcie również o mnie. Chętnie się przyłączę.
Odpowiedz
15-01-2014, 21:48,
#6
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
witajcie wszyscy
Ania, to rozumiem, że jedziemy? Smile
Odpowiedz
15-01-2014, 21:50,
#7
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
Ja proponuję maj. Miejsce i trasy do uzgodnienia wspólnie.
Odpowiedz
15-01-2014, 21:55,
#8
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
mnie się pomysł podoba - tylko nie wymyślcie jakiś Alp, aż takim twardzielem nie jestem - Polska też piękna
Odpowiedz
15-01-2014, 22:00,
#9
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
Ja także alpinistką nie jestem i wydaje mi się, że polskie góry byłyby w sam raz. Może na początek nocleg w Zakopanem i wypad do Doliny Chochołowskiej - tak na początek.
Odpowiedz
15-01-2014, 22:04,
#10
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
Tak, Tak - może być maj!Big Grin A jak Chochołowska, to do przejścia Grześ - Rakoń - Wołowiec, albo co innego - się zobaczySmile I chociażby jeden nocleg w schronisku proponujęSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS