Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto lubi góry? Przyznawać się:)
16-01-2014, 15:00,
#21
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
Racja, Madzik. Mnie samotne traperstwo w dzikich okolicznościach przyrody na tą chwilę nie pociąga. W okolicznościach miejskiej dżungli również. Ale na wyjaz nadwa autokary na takie brykanie też się nie piszę.
Odpowiedz
16-01-2014, 15:11,
#22
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
ale jakie dwa autokary - na chwilę obecną jest Ania, Magda, ja i Ty gdy podejmiesz taką decyzję - reszta nie wyraża zainteresowania - może jeszcze nikt nie czuje zbliżającego sie maja, a zbliża się codziennie Smile
Krzysiu, a co z wyjazdem w lutym - piszesz się?
Odpowiedz
16-01-2014, 17:54,
#23
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
Krzyś nie lubisz pielgrzymek dwu-autokarowych? Smile
Ja tam też nie przepadam za aż tak masowymi spędami Wink
Odpowiedz
16-01-2014, 21:15, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2014, 21:20 przez Ania z Opola.)
#24
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
Ja też uważam, że chodzenie po górach dwukaratową pielgrzymką, to po prostu jakieś barbarzyństwo. Jak pisałam - nie raz i nie dwa sama chodziłam po górach i albo był to mój w pełni świadomy wybór, bo właśnie chciałam pobyć sama z własnymi myślami i pięknem przyrody, i w ogóle odpocząć od wszystkiego, albo po prostu nie było z kim jechać, więc cóż było robić?Wink Ale ileż w końcu można?Smile Madzik ma rację -po to rzuciłam to hasło, żeby tym razem delektować się pięknem przyrody, ale w jakimś towarzystwieSmile

(16-01-2014, 00:40)Krzysiek napisał(a): Jeśli poradzicie jak się wyekwipować to i ja chętnie pobrykamWink

Krzyśku - jak dla mnie to inwestujesz tylko w dobre buty, ewentualnie i ostatecznie - w jakąś pelerynę przeciwdeszczową (bo przecież nawet jak będzie padać, to i tak będziemy chodzić, prawda;?) i w pozytywne nastawienie. I gra!Smile
Odpowiedz
16-01-2014, 21:22,
#25
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
17 lutego ojciec na operacje idzie. Dziś byliśmy u lekarza. Decyzję podejmę po powrocie z Anglii. Mniej więcej za 3 tygodnie. Deklarację podtrzymuję ale furtkę muszę sobie zostawićSad
Odpowiedz
16-01-2014, 21:24,
#26
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
(16-01-2014, 14:38)Husarz90 napisał(a): ja lubię te mniejsze góry, mianowicie Bieszczady Smile W porównaniu do Tatr to w zasadzie pagórki, ale są jeszcze tam na tyle dzikie rejony gdzie można być tylko samemu ze swoimi myślami i pięknem przyrody

W Bieszczady też pojedziemy - po powrocie z Tatr. No problemoWink
Odpowiedz
17-01-2014, 11:00,
#27
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
(16-01-2014, 21:22)Krzysiek napisał(a): 17 lutego ojciec na operacje idzie. Dziś byliśmy u lekarza. Decyzję podejmę po powrocie z Anglii. Mniej więcej za 3 tygodnie. Deklarację podtrzymuję ale furtkę muszę sobie zostawićSad
to trzymaj się dzielnie Krzysiu - jasne rodzina najważniejsza, ale postaraj się połączyć sprawy - głowa do góry będzie dobrze Smile
Odpowiedz
17-01-2014, 16:43,
#28
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
Po górach łaziłem dwa razy , raz w harcerstwie , niedaleko Suchej Beskidzkiej i drugi raz jakieś pięć miesięcy temu okolice Brennero , z tej drugiej , zmontowałem nawet filmik taki byle jaki . Jak ktoś ma ochotę zapraszam do obejrzenia . http://www.youtube.com/watch?v=LGcHkSdojKQ . Jest tam jeden tekst z którego ja nawet się śmieje .
Odpowiedz
17-01-2014, 18:45,
#29
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
no Szakalek, to trapera już z Ciebie nie będzie - film rewelacyjny, elementy humoru przeplatane romantycznymi efektami (kwiatki, motylki, strumyczki i takie tam) jest nieźle, jak nie traperka, to na pewno reżyserka Smile
Odpowiedz
17-01-2014, 18:47,
#30
RE: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
Obejrzałam szakalku Wink, muzyka na początku superzasta, kondycja za to twoja i towarzyszy niezbyt wielka. Jeszcze ten zawał i nie było komu reanimować Big Grin w takim pięknym miejscu.
Troszkę za bardzo trzęsący obraz ale no przecież nie mógłby być inny skoro tyle km trzeba było zrobić.
Mam nadzieję że to aluminium potem powędrowało w dół z powrotem Big Grin

Madzik ale już start w traperstwo jest. Jeszcze będą z niego ludzie Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS