Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyczna konwersja myśli
24-08-2014, 09:52,
#1
Music  Muzyczna konwersja myśli
Pomyślałem, że też podzielę się swoim hobby. Zaczęło się jakieś 15 lat temu. Na początku szło ciężko - komponowanie muzyki wymaga wielu kompromisów przez ograniczenia techniczne instrumentu i wykonawcy. Trzeba było szukać środków zastępczych, ale w końcu udało mi się stworzyć jako taki warsztat.

No to coś do spróbowania:
http://youtu.be/5uCp1VBPtnE
Odpowiedz
07-09-2014, 10:36,
#2
RE: Muzyczna konwersja myśli
No tak. W tle widać maszynę generującą dźwięk.
Po co sie tak ograniczać technicznymi ograniczeniami?
Nie możemy nigdy, nawet przez najskrupulatniejsze badanie, poznać do końca ukrytych źródeł działania. Immanuel Kant
Odpowiedz
07-09-2014, 13:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2014, 13:15 przez gitarzysta.)
#3
RE: Muzyczna konwersja myśli
@N4VV: Keyboard sobie stoi i nikt na nim nie gra Wink Chyba, że chodzi Ci o coś innego. Na tej gitarze też nie gram na co dzień, tyko nagrywam kawałki na kanał. Żadna elektronika nie zastąpi pudła i akustycznego brzmienia.

Pisząc o ograniczeniach miałem na myśli to, że nie zawsze da się zapisać i odegrać to, co powstanie w wyobraźni. Gitara jest bardzo specyficznym instrumentem i kompozytorzy niegitarzyści często mają z nią problem. Potem powstają karkołomne utwory, które wcale nie są lepsze od tych wygodniejszych do zagrania, a napisanych przez praktykujących gitarzystów.
Odpowiedz
14-09-2014, 16:46,
#4
RE: Muzyczna konwersja myśli
Na tworzeniu się nie znam. Natomiast jestem uzależniona od słuchania. I słucham sporo i różnorodnie. To co zamieściłeś - jest miłe dla ucha.
Odpowiedz
17-09-2014, 21:08,
#5
RE: Muzyczna konwersja myśli
(14-09-2014, 16:46)sztuczka napisał(a): Na tworzeniu się nie znam. Natomiast jestem uzależniona od słuchania. I słucham sporo i różnorodnie. To co zamieściłeś - jest miłe dla ucha.

Dzięki Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS