Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samochody ...
24-09-2018, 18:12,
#31
RE: Samochody ...
Cóż, nigdy nie posiadałem żadnego samochodu, ani prawa jazdy, ale to wynikało z tego, że nigdy nie było mnie stać na samochód, nawet na jakiś, tańszy.

Na kurs prawa jazdy miałem się kilka razy wybrać, ale zawsze z tego rezygnowałem, bo i tak nie miałem samochodu.
Samochód jest teraz bardzo ważną rzeczą, i to prawda.
Jak masz własny samochód, jesteś niezależny, wsiadasz i jedziesz, gdzie chcesz.
Oczywiście, jeżeli jest kasa na paliwo, na utrzymanie samochodu. Ja nie byłbym w stanie utrzymać samochodu, gdybym nawet go miał.
Samochód nawet ja stoi, nie jeżdżony, też musi być utrzymywany, bo są opłaty za ubezpieczenie, a jak się ma garaż, to i za garaż trzeba płacić, zarówno wynajem garażu, jak i podatek od nieruchomości.
Chyba że GARAŻ jest własny.
Można żyć bez samochodu i jeździć np. na rowerze lub komunikacją miejską, ale wtedy jest się trochę uzależnionym od "innego transportu".

Kiedyś czułem się źle psychicznie, że nie posiadałem samochodu, że inni mieli, mają, jeżdżą, ja nie i była taka trochę: zazdrość...

Teraz już to zaakceptowałem i jest lepiej, a wychodzę z takiego założenia, że przecież nie każdy musi mieć samochód i nim jeździć.
Trzeba popatrzeć na tych ludzi, którzy też nigdy nie mieli samochodu i prawa jazdy, a żyją normalnie.
Jestem SINGLEM i fajnie mi z tym.
Odpowiedz
26-02-2019, 13:36,
#32
RE: Samochody ...
Ja co prawda dopiero mam za sobą kurs na prawo jazdy kat. b, ale myślę, że w przeciągu kilku dni zakupię swoje pierwsze auto. Od dzieciństwa spędzałem z tatą dużo czasu w garażu, dlatego dzięki pasji do samochodów nie miałem problemu ze zdaniem egzaminu. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć prawdziwą okazję, która stanie się moim projektem na długi czas Big Grin
Odpowiedz
03-04-2019, 12:34,
#33
RE: Samochody ...
Ja jakoś nie wyobrażam sobie życia bez samochodu. Ale ja to zawsze po prostu chciałam mieć prawo jazdy i być tak jakby niezależną, bo wiadomo kto mnie gdzieś podwiezie? No i sama się zajmuje różnymi rzeczami, zawożę samochód do mechanika, kiedy wiem że coś się dzieje. Tak samo jak już nawet przeszłam regenerację układu kierowniczego w Serwisie Beta w Łodzi, bo coraz ciężej mi się kierowało.
Odpowiedz
30-05-2019, 10:59,
#34
RE: Samochody ...
Widzę, że wielu pośród nas fanów motoryzacji. Może będziecie mi w stanie doradzić, czy warto zdecydować się na wynajem samochodów oferowanych przez firmy rent car? Słyszałam, że jest to bardziej opłacalne niż leasing, a myślę o zupełnie nowym aucie. Najlepiej coś z ekonomicznym silnikiem i oby rata miesięczna nie była za duża. No i teraz pojawia się pytanie, czy oferty przedstawiane przez firmy wynajmujące są przejrzyste i rzeczywiście zajmują się serwisowaniem auta? Nawet zdążyłam sobie upatrzyć jedno w ofercie okolicznej wypożyczalni, ale nie wiem, czy się zdecyduje. Pomocy! Big Grin
Odpowiedz
08-09-2020, 17:30,
#35
RE: Samochody ...
Jest sporo modeli aut nadających się jako samochód la nowego kierowcy, albo w niskich budżetach. Jednak nie polecam nigdy ustawiać filtra na najniższe ceny w danym modelu, bo te samochody do niczego się nie nadają. Zdecydowanie lepiej odwiedzić fordchorzow.autoboss.com.pl/salon-i-serwis-ford-bytom salon forda i tam poszukać samochodu. W salonach sprzedają zazwyczaj sprawdzone samochody więc ryzyko zakupu maleje.
Odpowiedz
12-10-2020, 15:29,
#36
RE: Samochody ...
Zalezy co kto lubi Wink
Odpowiedz
21-10-2020, 20:03,
#37
RE: Samochody ...
Wybór na rynku motoryzacyjnym jest dość duży dlatego trzeba korzystać z tych możliwości. Pytanie jakie trzeba sobie zadać na wstępie to czy szukamy samochodu z rynku wtórnego czy stawiamy na coś bardziej przyszłościowego. Na naszych ulicach widać coraz więcej samochodów elektrycznych i ten trend będzie wzrastał z biegiem czasu. Zobaczcie sobie przykładowo na model Renault Zoe - www.renault.pl/samochody-elektryczne/zoe.html Prezentuje się bardzo nowocześnie, jest wyposażony w pełen pakiet oraz osiągi ma na wysokim poziomie. Zbiera także same pozytywne opinie w mediach motoryzacyjnych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS