Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZDRADA
11-07-2019, 11:49,
#61
RE: ZDRADA
U mnie zdrada zakończyła się rozwodem, nie wyobrażam sobie drugi raz zaufać osobie która nie ma do mnie szacunku. Zaufanie które lega w gruzach nie da się odbudować. Jeśli ktoś w tym temacie będzie szukał adwokata od rozwodu Wrocław to polecam Kancelarię Audens https://audens.pl/. Są świetnie i profesjonalni.
Odpowiedz
12-12-2020, 10:52,
#62
RE: ZDRADA
U mnie jak wyzej, Moja zone kochalem jak nikogo i podejrzewam ze dalej ja kocham ale po dowiedzeniu sie o zdradzie krotko mowiac wywalilem ja z wynajetego domu i zero kontaktu jedynie sprawy urzedowe (na szczescie brak dzieci ograniczyl to do paru spotkan i kilku telefonow). Wiem ze dzialalem calkowicie automatycznie i wbrew temu co czulem ale wiem tez ze tak trzeba, to jest taka sama sytuacja jak bijacy zone maz ktory raz uderzyl uderzy i ponownie. Naprawde chyba najlepiej dla ducha jest wlasnie tak zrobic, uciac wszystko nagle, szokowo. Ktos moze napisac e sytuacje sa rozne itp ok sa , ale prosze wiezyc ze wiem co mowie bo to dla mnie byl ktos naprawde najwazniejszy i dalem rade nauczyc sie tego kogos nienawidzic choc przyznam ze pierwsze 3 miesiace to byl dramat i to doslownie. Trzymajcie sie i miejcie godnosc ponad wszystko.
Odpowiedz
04-11-2022, 18:30,
#63
RE: ZDRADA
Zdrada to nigdy wina kobiet Smile Zawsze mężczyzn.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS