Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netkafejka-zapraszam!
24-11-2013, 23:21,
#1
Smile  Netkafejka-zapraszam!
WitajcieSmile szukam przyjaciół. Chętnych osób do dzielenia się swoją codziennością. Zapraszam wszystkich. Taka sobie netkafejkaSmile mam nadzieje że ktoś napisze. Pozdrawiam
Odpowiedz
25-11-2013, 14:07,
#2
RE: Netkafejka-zapraszam!
Witamy i pozdrawiamy Smile
To ja zacznę , pogoda u mnie nie rozpieszcza , na przemian deszcz ze śniegiem i słońce się przeplatają. Jeszcze 2 h w pracy.
Odpowiedz
25-11-2013, 21:55,
#3
RE: Netkafejka-zapraszam!
Witaj! Miło że napisałeś. Ja bardzo wyczekuję śniegu ale jeszcze go nie widac, niestety sam deszcz.
Dzień, jak codzień bez nadmiernych wrażeń. Macie jakiś sposób na zabicie nudy w samotności?
BuziakiSmile
Pozdrawiam
Odpowiedz
25-11-2013, 23:28,
#4
RE: Netkafejka-zapraszam!
Witajcie. To ja się przyłączę, skoro zaczynamy od pogody to u mnie lekki przymrozek a w dzień ładne słoneczko choć chłodno, pogoda w środkowej Anglii.
Jeśli chodzi o zabicie nudy, to jest wiele sposobów na to w zależności co lubisz
lub czym się interesujesz, a może coś nowego.
Pozdrawiam
Odpowiedz
26-11-2013, 11:20, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2013, 11:21 przez Madeleaine.)
#5
RE: Netkafejka-zapraszam!
(24-11-2013, 23:21)Brigitte napisał(a): WitajcieSmile szukam przyjaciół. Chętnych osób do dzielenia się swoją codziennością. Zapraszam wszystkich. Taka sobie netkafejkaSmile mam nadzieje że ktoś napisze. Pozdrawiam

Lubisz kotki? Smile

(25-11-2013, 21:55)Brigitte napisał(a): Witaj! Miło że napisałeś. Ja bardzo wyczekuję śniegu ale jeszcze go nie widac, niestety sam deszcz.
Dzień, jak codzień bez nadmiernych wrażeń. Macie jakiś sposób na zabicie nudy w samotności?
BuziakiSmile
Pozdrawiam

Samotośc nietstey jest strasznie dojmująca Sad
Odpowiedz
27-11-2013, 13:56,
#6
RE: Netkafejka-zapraszam!
Na zabicie nudy ? Jakaś dobra książka = pochłaniacz czasu Smile ewentualnie film czy spacer Smile
Odpowiedz
27-11-2013, 16:04,
#7
RE: Netkafejka-zapraszam!
Witajcie! Tak, lubię kotkiSmile
Dziękuję za pomysły vitafSmile książki czytam niemal ciągle, film ok. Oglądam nowe co jakiś czas, a spacerować lubię tylko teraz juz tak zimno Big Grin
Odpowiedz
28-11-2013, 16:26,
#8
RE: Netkafejka-zapraszam!
(27-11-2013, 16:04)Brigitte napisał(a): Witajcie! Tak, lubię kotkiSmile
Dziękuję za pomysły vitafSmile książki czytam niemal ciągle, film ok. Oglądam nowe co jakiś czas, a spacerować lubię tylko teraz juz tak zimno Big Grin


Paskudna ta pogoda?szkoda, ze jeszce nie ma sniegu bo bez niego strasznie przenikliwe to powietrze


chyba ja Cie pytałam o kotki....ale gdzie są moje wpisy??Smile

Ja tez je uwielbiam choc strasznie dają mi popalićWink
Odpowiedz
28-11-2013, 17:43,
#9
RE: Netkafejka-zapraszam!
Witaj Madeleaine!
Ja też nie mogę doczekać się śnieguSmile
Trochę u mnie wczoraj padał ale z deszczem i tak nieprzyjemnie było;/
Ile masz kotków?Smile
Pozdrawiam cieplutkoSmile
Odpowiedz
28-11-2013, 21:23,
#10
RE: Netkafejka-zapraszam!
(28-11-2013, 17:43)Brigitte napisał(a): Witaj Madeleaine!
Ja też nie mogę doczekać się śnieguSmile
Trochę u mnie wczoraj padał ale z deszczem i tak nieprzyjemnie było;/
Ile masz kotków?Smile
Pozdrawiam cieplutkoSmile

Ja wolę psy, miałem owczarka niemieckiego Był ze mną 15 lat, niestety udar muzgu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS