Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netkafejka-zapraszam!
28-11-2013, 22:32,
#11
RE: Netkafejka-zapraszam!
Przykro mi Andcel44. W sumie, psy też lubięSmile
Odpowiedz
05-12-2013, 10:02,
#12
RE: Netkafejka-zapraszam!
U mnie słoneczko świeci, szkoda, że 5.3 stopnia za oknem Big Grin
Odpowiedz
05-12-2013, 21:06,
#13
RE: Netkafejka-zapraszam!
Witajcie - to ja też się dołączę do Waszego małego grona.
Metody na zabicie nudy? Najlepszy sposób nie dopuszczać do niej. Dobra książka, film - owszem, ale cały czas pozostaje się w czterech ścianach i nadal jest się w samotności.
Uwielbiam ruch - polecam dobrą siłownie ze wszelkiego rodzaju programami - gimnastyka ogólnousprawniająca, zajęcia dance: fat burner dance, salsa - basen, doskonała sprawa, przełamanie się i wyjścia ze znajomymi do dyskotek. Wiem chodzą tam dzieciaki, ale gwarantuję, że po 15 minutach przestają zwracać uwagę. Tylko w Polsce w dyskotekach widuje się samą młodzież, a nie ludzi w różnym wieku. Winę ponosimy my sami, którzy gnuśniejemy na fotelach i kanapach z pilotem lub książką w dłoniach i z załamanymi dłońmi jacy jesteśmy samotni i znudzeni.
Nie marudzić i zebrać się w sobie - życie jest piękne i krótkie więc trzeba je jeść łychami.
Odpowiedz
08-12-2013, 13:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2013, 13:41 przez Madeleaine.)
#14
RE: Netkafejka-zapraszam!
Alez pokopane to forum- żle sobie włączyłam powiadomienia...dlatego, sorry, ze odpisuje dopiero dzis Sad

Mam cztery kochane kociaste stwory....ostatnio strasznie mi rozrabiające...nie moge utrzymac ich w ryzach...moze tez tęsknią za śniegiem?..
Bo u mnie w Kraku zimno na całego ale śniegu ani dychu Sad


(28-11-2013, 17:43)Brigitte napisał(a): Witaj Madeleaine!
Ja też nie mogę doczekać się śnieguSmile
Trochę u mnie wczoraj padał ale z deszczem i tak nieprzyjemnie było;/
Ile masz kotków?Smile
Pozdrawiam cieplutkoSmile
Odpowiedz
12-12-2013, 11:58,
#15
RE: Netkafejka-zapraszam!
(05-12-2013, 21:06)madzik napisał(a): Witajcie - to ja też się dołączę do Waszego małego grona.
Metody na zabicie nudy? Najlepszy sposób nie dopuszczać do niej. Dobra książka, film - owszem, ale cały czas pozostaje się w czterech ścianach i nadal jest się w samotności.
Uwielbiam ruch - polecam dobrą siłownie ze wszelkiego rodzaju programami - gimnastyka ogólnousprawniająca, zajęcia dance: fat burner dance, salsa - basen, doskonała sprawa, przełamanie się i wyjścia ze znajomymi do dyskotek. Wiem chodzą tam dzieciaki, ale gwarantuję, że po 15 minutach przestają zwracać uwagę. Tylko w Polsce w dyskotekach widuje się samą młodzież, a nie ludzi w różnym wieku. Winę ponosimy my sami, którzy gnuśniejemy na fotelach i kanapach z pilotem lub książką w dłoniach i z załamanymi dłońmi jacy jesteśmy samotni i znudzeni.
Nie marudzić i zebrać się w sobie - życie jest piękne i krótkie więc trzeba je jeść łychami.
Ostatnie zdanie - złota myśl, złota myśl! Polać jej Smile
Odpowiedz
12-12-2013, 12:10,
#16
RE: Netkafejka-zapraszam!
Sęk w tym, że mnie samej czesto po prostu nie chce się nigdzie wyjśćSad...dawniej jak zadzwoniła przyjaciółka, zawsze było fajnie isc gdzies razem...do tego prawie na wszystko trzeba przeciez mieć kasę- siłownie i fitness to wbrew pozorom wcale nie tania rozrywka Sad
To lepiej i wygodniej posiedziec z kotkami przed telewizorem, nieprawdaż? Wink
Odpowiedz
12-12-2013, 13:32,
#17
RE: Netkafejka-zapraszam!
wygodniej i taniej - zapewne, ale czy lepiej - no bardzo wątpię Sad
Odpowiedz
14-12-2013, 19:32,
#18
RE: Netkafejka-zapraszam!
Zeby bylo lepiej, trzeba niesttey miec mozliwosci Sad..im jestem starsza tym jakos mam swiadomosc, ze co raz mniej ode mnie zalezy...
Odpowiedz
15-12-2013, 13:46,
#19
RE: Netkafejka-zapraszam!
Witajcie! Dolacze sie dowas. Dzis niedziela nudna jak zawsze w tv jedno a to samo znajomi to kazdy ma 2 polowke i spedza z nia ta niedziele a jak juz wyjda to czuje sie z nimi jak 5 kolo u wozu. Teraz swieci slonce ale wiatr jest i
-2. Medelaine tez mam takie odczucie im starsza mniej zalezy odemnie. Ktos tu pisal o silowni czy jakies programy z ruchem tak silownie sa otwarte ale akurat na ta ktora chodze to w niedziele zamknieta a kto w tych czasach program gimnastyczny w niedziele znajdzie. Troche szkoda jak dlamnie ze wszystko dzieje sie od pon. do piatku. A weekendy to do dupy. Do kina mozna isc ale samej uffff. Juz sie obawiam tych swiat dobrze ze w wigilie pracuje do 14. no to jeszcze te dwa wolne dni jakos przedtrwam. Potem 1 dzien do pracy i znow 2 dni wolne tez sie jakos przedtrwa itd.
Odpowiedz
15-12-2013, 21:02,
#20
RE: Netkafejka-zapraszam!
hej - kobietki, co z Wami, gdzie się podział optymizm - mam nadzieję, że to tylko brak słońca, a nie początki depresji Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS