Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Portale randkowe?
31-10-2013, 00:57,
#1
Portale randkowe?
Hej

Jestem ciekawy czy korzystacie z jakichś portali randkowych żeby poznać kogoś nowego. Nie każdy chcę być do końca życia singlem Smile. Chodzi mi o typowe portale randkowe i opinie co z nich wynieśliście. Nowe przyjaźnie czy coś więcej? Sam ostatnio zarejestrowałem się na jednej stronie i uważam, że jest to całkiem dobra opcja żeby poznać kogoś ciekawego, niekoniecznie partnerkę/partnera życiowego Smile

Czekam na opinie
Odpowiedz
17-12-2013, 13:16,
#2
RE: Portale randkowe?
nie mam zaufania do portali randkowych, buszują tam specyficzni ludzie, często z problemami osobowościowymi, którzy tworzą inną osobowość w Internecie niż mają w rzeczywistości
Odpowiedz
17-12-2013, 13:44,
#3
RE: Portale randkowe?
(17-12-2013, 13:16)Dunmer napisał(a): nie mam zaufania do portali randkowych, buszują tam specyficzni ludzie, często z problemami osobowościowymi, którzy tworzą inną osobowość w Internecie niż mają w rzeczywistości

Niestety smutna prawda, ale można to wyczuć w kilku pierwszych słowach - chyba, że nie ma się intuicjiBlush
Odpowiedz
26-12-2013, 23:40, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2013, 20:59 przez jamcoo.)
#4
RE: Portale randkowe?
Ja korzystam z takiego nowego portalu polish cupid tree. Nawiązałem tam wiele ciekawych znajomości z ludźmi nie tylko z Polski, ale i z UK. Poznałem fajną dziewczynę, z którą przeniosłem znajomość do realnego świata. Takie portale to świetna sprawa dla ludzi nieśmiałych ale i tych pragnących poszerzać swoje horyzonty.
Odpowiedz
27-12-2013, 11:18,
#5
RE: Portale randkowe?
Różnie to bywa , jednym fajnie się udaje poznać nowych ludzi i przenieść to do reala a nie którym nie. Podoba mi się program Catfish na MTV tam właśnie jest pokazywana znajomość przez internet i jak później dochodzi do spotkania wiele osób jest rozczarowanych.
Odpowiedz
20-02-2014, 14:09,
#6
RE: Portale randkowe?
Ja korzystałam z epolishwife.com i jestem zadowolona. Wiele z nich można znaleźć w sieci, ale od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz dla siebie.
Odpowiedz
22-05-2014, 21:01,
#7
RE: Portale randkowe?
Nie zgodzę się, że na takich portalach są same specyficzne osoby. Wiadomo, portal portalowi nierówny. Sama zaczynałam od darmowych portali i moje odczucia wobec nich były negatywne, także miałam wrażenie, że nie można tam znaleźć nikogo, kto poważniej podchodziłby do tematu związków. Ale okazało się, że można jednak znaleźć kogoś sensownego. Ale trzeba poszukać na odpowiednich portalach, takich, które do Ciebie pasują, na których będą osoby, które szukają tego co Ty. I wtedy jest szansa, że przyniesie to skutek. Spójrz chociażby na liczbę szczęśliwych historii na mydwoje, sporo jest par, które poznały się przez portal. Po sobie też widzę, że ta szansa jest, zawarłam już kilka interesujących znajomości, może z którejś wyjdzie coś więcej? Moim zdaniem warto spróbować, zawsze to jakaś alternatywa...
Odpowiedz
29-05-2014, 09:01,
#8
RE: Portale randkowe?
Ja na sympatia.pl znalazlem fajna dziewczyne, nie bylismy nigdy para ale do tej pory utrzymujemy kontakt i spotykamy sie raz na jakis czas. W zasadzie kazdy sposob na znalezienie partnera jest dobry, choc milosci nie da sie ubrac w pewne ramy, to cos spontanicznego, a na portalach randkowych to jakby proces: "Wzrost: taki i taki; Lubie: to i to; Nie lubie: tego i tego; Palacy/Niepalacy; Zawod: taki i taki; Zarobki: takie i takie". To raczej opcja dla tych, ktorym sie konczy termin przydatnosci Tongue
Odpowiedz
18-02-2015, 15:46,
#9
RE: Portale randkowe?
Ja tam korzystam z royal-choice.net i spotkałem tam wielu singli z którymi dało się sensownie pogadać i będę z takich portali korzystał w przyszłości. Niemniej trochę rozwagi trzeba zachować bowiem można się nadziać na specyficzne osoby, ale w życiu tak na prawdę też i nic z tym nie zrobisz.
Odpowiedz
13-04-2015, 11:04,
#10
RE: Portale randkowe?
undefined
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS