Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szybkie randki
25-10-2013, 17:45,
#1
szybkie randki
Halo!!
W sumie to nie wiem... może taki temat już był, a może nie... no i nie wiem gdzie go umieścić...
Czy słyszeliście o szybkich randkach (speed dates)? Byliście? Próbowaliście? A jeśli tak to jakie macie wrażenia, opinie? Namawia mnie kumpela, ale ja mam wątpliwości. No bo jak można poznać kogoś w 5 minut?
Odpowiedz
13-12-2013, 18:27,
#2
RE: szybkie randki
Kiedyś byłam. Szczerze mówiąc nie wspominam tego za dobrze.
Odpowiedz
13-12-2013, 21:53,
#3
RE: szybkie randki
ale dlaczego? możesz powiedzieć więcej?
Odpowiedz
16-12-2013, 20:31,
#4
RE: szybkie randki
Wiesz co, ja lubię kogoś dobrze poznać, spędzić z nim trochę więcej czasu. A w ciągu kilku chwil to można kogoś ocenić tylko i wyłącznie bardzo pochopnie. Przystojniacy okazują się później strasznymi ludźmi, a Ci którzy na początku nie zwracają Twojej uwagi mogą okazać się naprawdę fajnymi osobami. Takie chwilowe spotkanie to naprawdę za mało czasu.
Ale to tylko moje zdanie.
Na pewno też są osoby którym takie spotkanka bez zbędnego pitu pitu się podobają Smile
Odpowiedz
16-01-2014, 14:36,
#5
RE: szybkie randki
szybkie randki są jak szybkie jedzenie - można się napchać ale na zdrowie to nie wyjdzie
Odpowiedz
21-03-2014, 16:00,
#6
RE: szybkie randki
Po przeczytaniu artykułu na temat szybkich randek zastanawiam się czy też nie skorzystać. Szczególnie podoba mi się pomysł z grupami wiekowymi, muszę to również zaproponować swojej mamie. Świetne miejsce żeby poznać kogoś porządniejszego Wink
Dla zainteresowanych, podsyłam więcej informacji na temat tych randek: wdobrychstosunkach.pl/szybkie-randki.html
Odpowiedz
24-03-2014, 15:59,
#7
RE: szybkie randki
Fajny pomysł, chętnie bym spróbowała, ale nie słyszałam o żadnych takich spotkaniach w mojej okolicy...
Odpowiedz
25-03-2014, 08:25,
#8
RE: szybkie randki
ja w 3 minuty to bym nawet zacząć nie gadał, to dla wygadanych ludzi opcja
Odpowiedz
17-04-2014, 12:50,
#9
RE: szybkie randki
Mi 3 minuty nie wystarczyłyby do rozkręcenia gadki (tak mi się wydaje) Big Grin
Odpowiedz
01-08-2014, 07:53,
#10
RE: szybkie randki
A ja zdecydowałabym się na szybką randkę. Po takim szybkim spotkaniu, możemy się umówić na dłuższe, dziś naprawdę trudno kogoś poznać (wszyscy zamykają się w czterech ścianach). Jeśli któraś z dziewczyn wpadłaby mi w oko, to zaprosiłbym ją do restauracji, w Sieci bez problemu można znaleźć te najlepsze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS