Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spostrzegacie samotność ?
08-08-2013, 19:47,
#11
RE: Jak spostrzegacie samotność ?
(24-07-2013, 07:12)Marek___x napisał(a):
(23-07-2013, 08:22)klokwerk napisał(a): A skąd wiesz, że to co mówisz to tak naprawdę nie jest przyzwyczajenie, a nie miłość ? Zobacz, że ludzie "kochają" przestają kochać i "kochają" na nowo. Dla mnie to po prostu kwestia przyzwyczajenia do kogoś, a nie tak naprawdę miłość.

Dlatego trzeba wiedzieć kiedy to miłość a kiedy przywyczajnie. Jak to jest miłość to w dużym skrucie nie czujesz chęci "bzykania" się z innymi laskamiSmile

Dobrze ujęte, ja bym dodał, że tak prawdziwie kochając innych kobiet, po prostu nie dostrzega się, bo radość z bliskości tej wymarzonej obok siebie, przyćmiewa wszystko wokół i tego życzę wszystkim na tym forumSmile no dobrze, mnie teżSmile
Odpowiedz
21-08-2013, 07:35,
#12
RE: Jak spostrzegacie samotność ?
Dla mnie samotność to etap przejściowy, w którym mam czas na siebie i na swoje przemyślenia. Uważam ze czasem samemu można się więcej nauczyć niźli będąc w związku.
Odpowiedz
21-08-2013, 20:27,
#13
RE: Jak spostrzegacie samotność ?
(23-07-2013, 08:22)klokwerk napisał(a): A skąd wiesz, że to co mówisz to tak naprawdę nie jest przyzwyczajenie, a nie miłość ? Zobacz, że ludzie "kochają" przestają kochać i "kochają" na nowo. Dla mnie to po prostu kwestia przyzwyczajenia do kogoś, a nie tak naprawdę miłość.

Mam 48lat coraz częściej sądzę tak jak ty.
Odpowiedz
20-02-2014, 15:03,
#14
RE: Jak spostrzegacie samotność ?
Samotność postrzegam jako wolność, gdzie można korzystać z portali randkowych typu epolishwife.com.pl, sympatii i wielu innychBig Grin
Odpowiedz
20-02-2014, 21:34,
#15
RE: Jak spostrzegacie samotność ?
(20-02-2014, 15:03)gafa napisał(a): Samotność postrzegam jako wolność, gdzie można korzystać z portali randkowych typu epolishwife.com.pl, sympatii i wielu innychBig Grin

Rany - Gafa! A co Ty tak z tym epolishwife.com.pl na każdym wątku wyjeżdżasz? Płaca Ci za reklamę czy o co chodzi?
Odpowiedz
21-02-2014, 07:47,
#16
RE: Jak spostrzegacie samotność ?
Boshe jeszcze raz o tym przeczytam to wyjdę z siebie. Płacą ci za reklamę czy co? Otwierasz neta wyskakuje ci mnóstwo wszystkiego - wiele okienek które wciskają się z reklamą, otwierasz jakieś strony, reklamy wylewają się jak rzeka, a tu w każdym temacie epoli...
Jak taki cudowny to zostań sobie tam i delektuj się nim. Ja bym tak zrobiła gdybym na cudo trafiła.
Odpowiedz
21-02-2014, 09:01,
#17
RE: Jak spostrzegacie samotność ?
(21-02-2014, 07:47)pestka napisał(a): Boshe jeszcze raz o tym przeczytam to wyjdę z siebie. Płacą ci za reklamę czy co? Otwierasz neta wyskakuje ci mnóstwo wszystkiego - wiele okienek które wciskają się z reklamą, otwierasz jakieś strony, reklamy wylewają się jak rzeka, a tu w każdym temacie epoli...
Jak taki cudowny to zostań sobie tam i delektuj się nim. Ja bym tak zrobiła gdybym na cudo trafiła.

Bez nerw, to bot w wersji ludzkiej który reklamuje inną stronę.
Ciekawe czy ktoś moderuje to forum, chyba nie bo już za takie coś powinien być ban.
40 lat minęło jak jeden dzieńCiii
Odpowiedz
27-02-2014, 20:02,
#18
RE: Jak spostrzegacie samotność ?
A powiedz...ale tak naprawdę, ze zrozumieniem (nie pod wpływem emocji)......wierzysz w prawdziwą miłość..??? Czy nie jest to tylko "chwilową" burzą estro..lub testo... hormonów?
Kiedyś wierzyłem w "miłość"...z wiekiem mogę w 100%-ach stwierdzić, że to "pojęcie" NIE ISTNIEJE....może się mylę...ale tak to zinterpretowałem po nie krótkim "BYCIE" na tym świecie...:cii:
Odpowiedz
27-02-2014, 20:37,
#19
RE: Jak spostrzegacie samotność ?
(27-02-2014, 20:02)Analyser_64 napisał(a): A powiedz...ale tak naprawdę, ze zrozumieniem (nie pod wpływem emocji)......wierzysz w prawdziwą miłość..??? Czy nie jest to tylko "chwilową" burzą estro..lub testo... hormonów?
Kiedyś wierzyłem w "miłość"...z wiekiem mogę w 100%-ach stwierdzić, że to "pojęcie" NIE ISTNIEJE....może się mylę...ale tak to zinterpretowałem po nie krótkim "BYCIE" na tym świecie...Ciii

Witamy na forum.

Kto ma odpowiedzieć na to pytanie?
40 lat minęło jak jeden dzieńCiii
Odpowiedz
27-02-2014, 21:56,
#20
RE: Jak spostrzegacie samotność ?
(27-02-2014, 20:37)jedi6667 napisał(a):
(27-02-2014, 20:02)Analyser_64 napisał(a): A powiedz...ale tak naprawdę, ze zrozumieniem (nie pod wpływem emocji)......wierzysz w prawdziwą miłość..??? Czy nie jest to tylko "chwilową" burzą estro..lub testo... hormonów?
Kiedyś wierzyłem w "miłość"...z wiekiem mogę w 100%-ach stwierdzić, że to "pojęcie" NIE ISTNIEJE....może się mylę...ale tak to zinterpretowałem po nie krótkim "BYCIE" na tym świecie...Ciii

Witamy na forum.

Kto ma odpowiedzieć na to pytanie?

Ktokolwiek kto jest tym tematem zainteresowany....możesz i Ty...pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS