Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jakie są szanse na wyjście z singielstwa?
04-03-2013, 20:41,
#31
RE: jakie są szanse na wyjście z singielstwa?
(04-03-2013, 09:04)DeeDee napisał(a): Tavi, dyskusja toczy się wokół artykułu, gdzie podano dane statystyczne, a nieTwoje, albo kogoś innego odczucia czy obserwacje.

Ja właśnie powołuję się na dane statystyczne. I fak jest faktem że w wieku do 40 lat więcej jest mężczyzn
Odpowiedz
04-03-2013, 21:37,
#32
RE: jakie są szanse na wyjście z singielstwa?
(04-03-2013, 20:41)Tavi napisał(a): Ja właśnie powołuję się na dane statystyczne. I fak jest faktem że w wieku do 40 lat więcej jest mężczyzn

Dobrze by było jakbyś podawał źródła tych faktów Undecided

Po zgłębieniu tematu, masz rację, jeśli mówisz o facetach ze wsi - tych nadwyżka jest aż do 60-tki.

Niestety "miastowych" brakuje już od 40-tki Sad

W formie graficznej tu za rok 2011 tu
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
05-03-2013, 15:12,
#33
RE: jakie są szanse na wyjście z singielstwa?
Ja pierrrrrrrrrrrdziele, kto szuka ten znajdzie. Przestańmy używać danych statystycznych dla wytłumaczenia naszego strachu przed zaangażowaniem się, lub upadaniem. Podejmujmy próby bo tak na prawdę nie mam nic do stracenia czego i tak byśmy nie mieli, a możemy wiele zyskać. Odłóżmy na bok nasze uprzedzenia i zranione dumy. Życie to nauka kompromisu i tylko w ten sposób możemy osiągnąć szczęście w miłości Tongue
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
05-03-2013, 19:20,
#34
RE: jakie są szanse na wyjście z singielstwa?
(05-03-2013, 15:12)donkryniu napisał(a): Ja pierrrrrrrrrrrdziele, kto szuka ten znajdzie. Przestańmy używać danych statystycznych dla wytłumaczenia naszego strachu przed zaangażowaniem się, lub upadaniem. Podejmujmy próby bo tak na prawdę nie mam nic do stracenia czego i tak byśmy nie mieli, a możemy wiele zyskać. Odłóżmy na bok nasze uprzedzenia i zranione dumy. Życie to nauka kompromisu i tylko w ten sposób możemy osiągnąć szczęście w miłości Tongue

I kto to mówi... Ups
Ja szukam od 12 lat i znaleźć jakoś nie mogę... Sad
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
05-03-2013, 21:25,
#35
RE: jakie są szanse na wyjście z singielstwa?
Widocznie nie szukasz, tylko masz nadzieję że się samo znajdzie
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
05-03-2013, 21:30,
#36
RE: jakie są szanse na wyjście z singielstwa?
(05-03-2013, 21:25)donkryniu napisał(a): Widocznie nie szukasz, tylko masz nadzieję że się samo znajdzie

I tu się mylisz, szukam i to chyba aż za bardzo...
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
05-03-2013, 21:36,
#37
RE: jakie są szanse na wyjście z singielstwa?
Skoro tak twierdzisz
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
18-06-2013, 16:24,
#38
RE: jakie są szanse na wyjście z singielstwa?
Każdy ma swoją teorię na singielstwo:-) A czy można z tego wyjść? Pewnie można, choć czasami człowiek sam z własnej woli pakuje się w rolę singla, która może i na krótką metę jest całkiem przyjemna, ale z czasem może okazać się, że taka rola nam wcale nie pasuje. W moim przypadku sam często robię sobie pod górkę, bo mając fajną partnerkę trochę z własnej (bezsensownej) woli i na własne życzenie... wracam do stanu kawalerskiego,...gorzej tylko później wrócić do tego co było dobre Smile
Odpowiedz
18-06-2013, 17:01,
#39
RE: jakie są szanse na wyjście z singielstwa?
Ja nie widze żadnych szans na wyjście z singielstwa Sad Zawsze los mi rzuca kłody pod nogi... a ja już popadam w depresje.
Odpowiedz
16-07-2013, 11:37,
#40
RE: jakie są szanse na wyjście z singielstwa?
Te dane statystyczne są do dupy. Po pierwsze że pomimo że facetów jest mniej według danych naprawdę jest ich jeszcze mnie bo połowa z nich pije i się nie myjeSmile. Po drugie kobiety nie martwcie się bo druga połowa tych facetów których jest mniej może obsługiwać podobnie jak kogut w kórniku nie tylko jedną kobietę a przynajmniej dwie czy trzy, oczywiście jeżeli kogut to znaczy facet nie ma już 60 lat i problemów z erekcjąSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS